Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz juliabrilke #29758 üzenetére

    "Én a zebránál átengedek mindenkit, aki NEM a telefonját figyeli..."

    Ezt gondold át mert ha lelép az a mobilozó (eget kémlelő, matt részeg, csukott szemmel közlekedő)... pl a forumtárs 5éves kislánya azzal milesz? Elcsapod?

    Nézzük meg mi lesz ennek a következménye pl egy 5évesnél:
    Hacsak nem ~10km/hval történik egy 5évesnél sanszos a súlyos fejsérülés. Etethetje apja kiskanállal amíg meg nem hal, márha túléli a gyereke. Értem, hogy téged nem érdekel mert mobilját nézte, eget kémlelte... úgy kell az ilyennek... de a böriben tudod milyen világ vár arra aki megnyomorít vagy megöl egy 5éves kislányt?
    Eközben és életed végéig avval fogsz élni, hogy bár láttad de nem engedted át mert mért is?
    Arról nem szólva, hogyha a börtönt testileg túléled... sanszosan fog rád várni nem túl vidáman a lány apja. Azért írtam, hogy testleg éled túl a börtönt, mert lelkileg nem fogod.

    KRESZ amúgy egyértelmű "43.§ Kijelölt gyalogosátkelőhelyen a járművel a gyalogosnak elsőbbséget kell adni."

    Az én kis világomban nincs az a dolog aminek csak a kockázata megéri a fentinek csak az esélyét.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák