Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Lacielvtárs #64799 üzenetére

    Én csak úgy hívom, hogy a proli kapszulás. Főnökömnek ilyen van itt a cégnél, ebből szoktunk inni vendéget kínálni. Látványos mert csinál tejhabot, meg lattet meg mindenféle csodát úgy hogy csak beraksz 1-2 kapszulát ugyanakkor nagyon műnek tűnik. Olyan mint ha instant lenne a tejpor meg portej miatt miközben ez is főzött kávé. Ezzel szemben a Nespresso igazi főzött fekete kávét csinál. Lehet hozzá venni külön tejhabosítót, de nem az van, mint a másiknál, hogy két színű kávécsoda egy gombnyomásra. Ugyanakkor ezek minőségi kávéőrlemények, a kv szerelmeseinek a dolce gusto ihatatlan vacak a nespresso meg különleges ízélmény. A két brand között is óriási különbség van. Miközben a dolce gusto kapszulákat megkapod bármelyik hypermarketben a nespressot csak rendelni lehet, vagy szakboltban megvenni. Egyébként profi a szolgáltatás ma leadod másnapra itt van. Szóval a DG a koca kávésoknak való a Nespresso pedig azoknak akik tényleg imádnak kávézni és igényesek a kávéra.

    macilaci78:
    Jah értem, első olvasásra nem esett le.

    Rick4:
    Nem konkrétan kvfőzőre értette szerintem hanem megunt, nem használt, felesleges dolgokra. De abban egyetértek, hogy akinek van pénze 10 kapszuláért adni 1500 ft-ot az nem szorul rá arra, hogy adakozzak neki.

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák