Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz SirRasor #83312 üzenetére

    Útinform? :D WAZE, és minden más mögötte van. Még a váro9son belül s be szoktam kapcsolni, sose tudni, hol egy kocc, semmi más nincs még csak hasonló szinten sem...

    Amúgy ez a délmagyar már akkor is, mikor én még rendes papíralapú sajtóra előfizető voltam, is egy semmirevaló legalja tevékenységet folytatott, tényleg nincs olyan "lehetőség" más orgánum kezében, hogy egy ilyen sok ember lakta régió hiteles, alapos tájékoztató újságja, portálja legyen, de sajnos már a régiek sem akartak túlzott energiát a helyesírás- mondatszerkesztés lényegi részére fordítani, mint amennyit egy ötödikes az esti leckeírás során megtesz, és már tizenéve is tartalmilag erősen kifogásolható, az igazságtól távol álló cikkeket hoztak le.

    Persze azt is aláírom, hogy azóta se nagyon van más, ami helyette használhatóbb megoldás lenne.

    IP-vel lehet valami, mert innen se látni belőle semmit sem, csak forog forog.... Itt pl ki tudod próbálni, kintről hogy látszik egy port:[link]

    Amúgy nem egyszerűbb egy openwrt-s router 6-7K-ért, meg egy bridge módba kért digis cucc?Ha bármi van a digis hálóval, restartolgat a router, és szétesik az otthoni hálód is...

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák