Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz macilaci78 #81111 üzenetére

    Eszikben pont szemorvos dolgozik.
    Lotticában voltam szakvéleményért, azok modernek, nagyon alaposak, rendelkeznek a megfelelő műszerekkel, Zeiss gépekkel. ők amúgy pont azt mondják, hogy szemüveget nem a szemorvos ír fel, és úgy meg annyi ideig még sose vizsgáltak mint ott, tehát el tudom fogadni
    pedig voltam már pupillatágításon is SZTK-ban, de annak a végeredménye is egy szar lett, ráadásul beírták, hogy a térlátásom jó, mikor nem volt az az ábrákkal... szóval még éveket késett a prizma

    Amúgy Eszikben is a mérés egy kis cilinderes eltérést leszámítva jó volt, csak a próbalencse miatt nem a (gépi) mérésnek megfelelőt írta fel. Azért 1.25 vagy 0, az nem mindegy szférikusnál...

    Amúgy polatest miatt SZTK gondolom kiesik. Ott legalábbis még nem tudtak rájönni, hogy rejtett kancsal vagyok és prizma kell, az még az Eszikben is ment...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák