Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz pendre54 #65480 üzenetére

    Pedig ez is olyan, mint a hdmi, maga az adatfolyam tartalmaz egy bizonyos mennyiségű hibajavítást is, és semmiféle olcsó- dárga kábel nem segít azon, hogy a hibajavítás 99%-on van, mert problémás az átvitel, vagy 0%-on, mert tökéletes az átvitel, te pontosan ugyanazt fogod hallani.

    A projektoros toipicban is osztották az észt, hogy a 30 ezres hdmi a tuti, én meg merészeltem egy 3850Ft-os 15m-es hdmi-t venni, egy része megértette a cikk lényegét, a másik része még mondta a maga igazát. Ekkor ajánlottam fel, hogy a 3850Ft-os kábelemet bármikor, bárkihez elviszek, és csinálunk egy vaktesztet, biztos vagyok benne, hogy csúnya bukta lenne, melyik kábelen jön a kép. Természetesen nem jelentkezett egyik hőzöngő sem, hogy majd jól kiröhögi a kábelemet, és 10-ből 8x tuti megmondja, hogy a drága cuccon jön-e a műsor. Na pont ez van az ilyen dac usb kábellel is. Az adatátvitelnek semmi köze hozzá, esetleg egy földhurok leválasztót 500Ft-ért tennék oda, de minden más felesleges.

    Amúgy itt a hdmi-s cikk:[link]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák