Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    válasz cbmfan #18912 üzenetére

    Épp a format C:-t akarom elkerülni, 1-2 nap mire mindent visszapakolok. A 3000+-os procim hiába megy 2000Mhz-en, a Maxtor 4D040H2 (38 GB) HDD-m nem egy sebességbajnok. :DDD :O

    Volna még egy kérdésem ha nem haragudtok meg nagyon, tudom hogy ez nem az a topic.

    Asrock K8NF3-VSTA alaplap a fent említett procival, HDD-vel, van még mellette egy 40Gb-os WD-is, FX5500 VGA, 2x512Md DDR.
    Éjszakára eddig áramtalanítva volt, mert az ősök szerint nagyon pörgeti a villanyórát.
    Mostanában azt csinálja, hogy ha megkapja a drága 220-at, akkor nem hajlandó bekapcsolni, ventilátorok elindulnak, HDD-k is, és az ODD-is működik. De képet nem kapok a monitorra, és az XP hangját sem hallani, hogy betöltött volna, a billentyűzet led sem világít. Van amikor csak egy sima reset gomb nyomás segít neki, de van amikor 1 órát is elszórakozok vele mire elkapja a fonalat.
    Ha nincs áramtalanítva, akkor rögtön indul.
    Ja, Codegen tápegység, tudom hogy rossz a híre, de én 6 éve ilyet használok.
    Valahol azt mondták, hogy a chipszetem lesz zárlatos.
    Szerintetek?

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák