Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hatvan9

    senior tag

    válasz dzsi23 #268806 üzenetére

    Elismerem hogy nem pontos és hiteles a tudásom az óravilágról, valószínüleg többet tudsz mint én.
    Sok szempontot lehetne figyelembe venni mi gagyi és mi nem az, nem csak egy nagyobb cég szerkezetét nézve vagy annak pontos mását használó óráról beszélve.Feltételezem hogy gagyi a témában forgó “San Maritin”, szerkezetének és típusainak pontos ismerete hiányában is kimerném jelenteni, mert a számomra megszokott módú helyen sem találni semmi információt róla és az árazása is mutatja melyik kategória, nincs ingyen ebéd sehol a világban.
    Ettől függetlenül nem állítom hogy nem lehetsz boldog vele, ha neked jó és tetszik, örülök neki.De ne hitessük el azt hogy ez a nagy márkák szintjén lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • Hatvan9

    senior tag

    válasz dzsi23 #268806 üzenetére

    Kicsit elszakadt a cérna nálam, így utólag átgondolva nem állítanám helyesnek a kijelentéseim.Nem állíthatom hogy gagyi volna, sosem fogtam kézbe, nem próbáltam milyen érzés felhúzni vagy forgatni a lünnetát hogy milyen hangja van és a felületét se tapintottam hogy hol milyen az anyaga vagy a kezelése és a polírja, ezeken elszoktam babrálni.Az biztos hogy túlzó kijelentéseket, tettem és megalapozatlanul. :R
    A svájci óraipar formavilágból keletkező mai órák javarészt a Tudort gyártó és alapító Rolex is erősen határozta és határozza meg.Vannak darabok amik mechanikai csodaként hatnak rám, ezért nem tudtam értelmezni a hasonlítgatást.
    Egyébként jelenleg egy Tudor Heritage piszkálja a fantáziám.

    m3tr0 Nem gondoltam át mit írok, nem ismerek egyetlen modellt sem, visszavonom az állításom hogy “gagyi”.
    Egy picit viszont a Tudor példája sem lenne helyen való.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák