Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz gonger #204480 üzenetére

    A Westendben (és gondolom, a többi Borkutime üzletben is) lehet találni néhány Citizent. Én meglepődtem, hogy a 42-es átmérő ellenére mennyire nem tűnik nagynak a vékony csuklómon egyik hasonló sem. Ezt is próbáltam, még ez is simán elment: a tokfülek közötti távolság a rövid tokfülek miatt nem nagy, és a relatíve nagy lünetta miatt a számlap átmérője sem túlzott, ezért kisebbnek tűnik az óra, mint amekkorának az átmérő alapján gondolná az ember. Ezeknek klassz a kidolgozása is.

    A Mako III hasonló nívó, annyi különbséggel, hogy a zafír miatt más ránézni a számlapra. Kisebb, mint a Citizenek, nagyon kényelmes felvéve, és jobbnak tűnik a kidolgozása, mint a Mako II-nek. Az SKX ezekhez képest érzetre szerintem olcsóbb kéne, hogy legyen, mégsem az... Ha olcsóbb Seiko és viszonylag kis méretű búvár kellene, akkor nálam mini teknős lenne: annak a tokja szenzációs, a méretezése is passzol kis csuklóra, egyedül a (szerencsére eltávolítható) küklopsz nem tetszik rajta. Mondjuk ez még használtan sem fér bele a keretbe.

Új hozzászólás Aktív témák