Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BAti77

    aktív tag

    válasz fagyalllo #114581 üzenetére

    Érdekesen néz ki vele...a rotornál az a felső elem csak dizájn miatt van?... :F ...olyan mintha lefogná az automatikát...

    "Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

  • squir

    aktív tag

    válasz fagyalllo #114581 üzenetére

    Jogos, benéztem! :B Köszi, hogy szóltál! Unitas 6425-ös szerkezetek nézegettem, az volt előttem... :U
    Igen árusítanak egy rakat kiegészítő cuccot ezekhez. Megjegyzem a legtöbb nem Svájcban készül.
    Két gondom van vele:
    -az egyik hogy az órába plusz mozgó alkatrész kerül, ami nincs másképpen leszorítva, csak a hátlap által. Azért ennél tökéletesen kell illeszkednie mindenhova, hogy ne mozdulhasson meg! A hátlaphoz, a tok oldalához, a számlap aljához. Főleg ha jól látom ez két darabból áll.
    De tegyük fel, hogy tizedmiliméterre pontos a méretezése: meg van adva a külső átmérője a tokgyűrűnek, de a netről rendelt tok belső szerkezet felőli átmérőjét nem tudjuk. Tehát ez akkor derül ki, ha megvan a tok és a gyűrű is.

    Mivel tizedmiliméter eltérés sem lehet, én biztosabbnak látom a szerkezettartó gyűrűt legyártatni, mint venni egy ki tudja hol készültet.

    Másrészről tök jó hogy összeválogatta a tokot, számlapot és mutatót, de az ajánlott oldalon egyáltalán nincs a kínálatban semmilyen automata szerkezethez való számlap és mutatószett.

    freddirty: a toknál hülyeséget beszéltem, az jó lehet. De tényleg írj M1ó-nak, szívesen fog segíteni, hogy mikre kell figyelni és mit lehet megvalósítani, mit nem. :) Ez kicsit hosszabb, mint 1 hozzászólás.
    Én most tartok a vele való levelezésemben 97-nél... :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák