Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulenspiegel

    tag

    válasz dzsi23 #245882 üzenetére

    "Megnéztem egyszer, felfogtam, hogy vannak hibás szerkezetek..."

    Örvendetes ez a felismerés, hogy vannak gondok az F06.115-tel a PRX-ben, amivel úton-útfélen foglalkoznak a világhálón.

    "Én is láttam már ezt az órát akciósan 70 körül olyan szürkeimportos helyeken, mint az irisimo... Hivatalos márkakereskeskedés, ami "féláron" adja az órákat? Esetleg a Roamer oldalán is szerepel az irisimo hivatalos kereskedőként?"

    A fenti kijelentések képezték az "eszmecsere" kiinduló pontját, ami felett csendben elsiklottál legutóbbi hozzászólásodban.
    Örvendetes lenne a tudatosulása annak, hogy az idézett ex cathedra állításod téves. Ehhez szívesen hozzájárulok az alábbiakkal:

    A Roamer minden órájához 7 éves kiterjesztett garanciát biztosít. Ehhez regisztrálni kell az órát a gyártónál. Ennek folyamán az alapadatok mellett meg kell adni, hogy melyik forgalmazótól vásároltad és mellékelni kell a számlát. Az ellenőrzést követően az óra bekerül a rendszerükbe és kiállítanak egy igazolást a kiterjesztett garanciáról.

    Van ilyen igazolás a birtokomban az Irisimo-nál vásárolt Roamer-hez.

    Elkerülendő a "...De linkeld csak nyugodtan még 60-szor, egyszer csak megunod" óvodás szintet, szívesen megosztom.

Új hozzászólás Aktív témák