Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz ans #13962 üzenetére

    arról meg lebeszél mindenki mert hogy azok nem tartósak és be lehet vele fürödni.

    én egy szép nagy órát szeretnék mert a termetemhez az illik (198cm 105kg)
    örülnék ha "viszonylag" pontos lenne ami nálam azt jelenti hogy havonta max 1-2-3perc késés vagy sietést tudnék elviselni (bár már néha fél perc eltérést is szoktam újra állítani valamelyik netes pontosidő lapon) és természetesen a zafírüvegből nem engedek.

    linkeltem azt a Casio Edifice EFE-500D-1A és EFE-500D-7A órákat ami mindkettő analóg kvarc böszme nagy mérettel és tömeggel zafír üveggel 2év garival, vízállósággal szóval amit egy analóg kvarcnak tudnia kell azt tudja is szerintem, és nekem tetszik is
    a mérete meg egyenesen kiváló (47,5x55,8x14,6 mm 236g) :)

    a másik verzió a Rolex Sub vagy GMT-re hasonlító automata órák (Steinhart vagy Robert)
    amivel már sok sok év tapasztalatom volt a Rolex replikám miatt
    szép óra nagyon szerettem csak borzasztó volt a napi!!! 1-2perc eltérés illetve hogy a gagyi kínai belső miatt jóformán 1nap járástartalék sem volt benne így ha esetleg nap közben keveset mozgott a karomon és este leraktam reggel már húzhattam fel újra...

    harmadik verzió egyéb gyártók
    szintén főleg ilyen nagyméretű búvárórák
    ami még tetszett az a Seiko órák akár automata akár kvarc
    a lényeg hogy ott is legalább 42-44mm legyen az átmérője

    szívem szerint megvenném a Casio órát és akkor nincs gond a pontossággal mert ott azt írják havonta max +-20mp-en belül kell lennie ami nekem már oké
    de ha szépségre kellene választani akkor egyértelműen egy Steinhart GMT vagy Robert GMT mert akárki akármit mond az eredeti Rolex-hez hasonlítanak és számomra az a legszebb óra, a Rolex Sub vagy a GMT Master
    erre egy átlag halandó fiatal embernek sosem lesz pénze így marad az olcsóbb megoldás.

    most nézelődök tovább

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák