Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz mefistofeles #56499 üzenetére

    Párhuzamot vontam a szerelők, emberek hozzáállásával. Szerintem érthető, amit írtam, ne kelljen tovább magyarázni, érteni kéne az emberi hozzáállást, én még az 50 Ft-os eszközömre is vigyázok, nem, hogy az 50 milliósra, más meg sz@rik bele, a 10 éves autómat is úgy adtam el mintha akkor gurult volna ki a szalonból, meg is jegyezték, hogy ez biztos nem volt fújva, stb? Másnál meg fél év után olyan mintha a Dakaron lett volna. Különbözőek vagyunk különböző látásmóddal, hozzáállással. Én nem is vettem volna meg azt az autót, teljesen mindegy, hogy mit kamuzik a szalon vagy épp a gyár. Rengeteg másik autó létezik. A sokkal többe kerülő autóknál is olyan f@szságok vannak, hogy eldobod az agyad, pl. menj be az Audihoz és rendelj egy autót, elárulom, hogy 2023 közepére vállalják a szállítást, és van, aki megrendeli, én azonnal kifordulok, kenjék a hajukra.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz mefistofeles #56499 üzenetére

    Szerintem onnantól kezdve hogy aláírta az átvételit nem sok értelme van reklamálni, mivel előtte mindenkivel átnézetik az autót (legalábbis velem ezt tették). Én még fóliával az üléseken láttam kívül - belül,aztán amikor mentem érte addigra akku is került bele, mindent amit álló helyzetben ki lehet próbálni azt megmutattak és mondták is hogy próbáljam ki. Neki ez csak menet közben jelentkező hiba, bár kétlem hogy az autó hibája lenne, inkább szerelési vagy termék minőségi gond.

    A kéményseprőhöz annyit, hogy én évek óta nem engedek be melóst, csak amihez nagyon muszáj (pl klíma), de olyankor szabit veszek ki és árgus szemekkel figyelem tényekedésüket. Mosott már klímás nálam tapétát fektisztitóval, mert nem figyelt hova fujkalja a WD40-et... Az ablakos srácok úgy jöttek mintha haza mennének, mondjuk jattoltam is nekik zsírosan amikor betettek az ablakot, de eltrehanykodtak, huzatolt a párkány alatt, háromszor jöttek vissza sűrű elnézés kérések közepette, de megcsinaltak rendesen, a második ablakot olyan patikan rakták be, hogy mire végeztek még három szomszéd állt az ajtóban hogy holnap ugyanígy náluk is. Amit meg tudok csinálni azt megcsinálom én, igaz nem lesz olyan mintha egy profi csinálná, de ugyanolyan minőségért amit én is tudok nem vagyok hajlandó fizetni. :DDD

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák