Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kitalaltnev

    csendes újonc

    válasz Qru #4260 üzenetére

    Értem. Így 260 e km után a gyáriról sajnos már nekem sincs sok jó véleményem. :D
    Sokat várok majd a bőrözésről. Terveim szerint sötétkék lesz mind a kormi, mind a váltógomb, mint anno a gyári volt (nyomokban még látni a színét :B ), (mondjuk úgy, hogy subaru)sárga cérnával.

    outsiders: Ja, oda fogok szokni tankolni, bár utálok arra járni, mert hétvégente majd mindig kb. kétmillió autó és embertömeg van arrafelé.
    Az ebay-es gumicsőből milyen átmérőjű a legjobb megoldás, milyen hosszú szükségeltetik, s te hova tömködted be? Ragasztani nem kell? Ezt tervezem egyébként én is, mert kérdeztem a szervízben az eredetit, de az emlékeim szerinti a 80 e/ajtó és a 30 e/tükörháromszögeknél :Y számomra már olyan költséget jelent, amit nem feltétlenül tartok értékarányosnak "ide" elkölteni, ha nem szükséges. Ennyiért ugye a hátsó gólyalábak is elérhetőek beszereléssel egyetemben, vagy pl. csudaszépen úrakárpitozzák a Forit, avagy ennyiért már olyan letibe fényt is kapni annál a festő gurunál, hogy megszólal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák