Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeniwolf

    csendes tag

    Sziasztok!Teljesen új vagyok a témában most kaptam meg a játékot és nagyon tetszik,csak pár dolgot nem értek. Pl. a tuningolást. Veszek egy riss-rossz autót a használtból és csak a benne lévő motort tudom felujitani max nos-t tudok belerakni de ha menet közbe nyomom a nos-t csak szisszen azt nagy semmi. Körözgetek a teszten a rekordok mégis nincs adaton álnak. A beálitgatásokkal fel tudum huzni a motort kb. 400-440 LE-re de ez gondolom semmi,és mégis 3-4 gyorsulás alatt megeszi a motort. Még azt sem értem,hogy amikor felujitootam a 4 hengeres motort az egyik blokkhoz kiirt egy négyzetet benne pontokkal (azt hiszem valami 8 hengeres v blokk volt) de semmit nem tudtam vele csinálni megvétel után(lebontottam a motort de nem birtam belerakni a helyére).Mit jelentenek ezek a jelek. Összefoglalva hogyan áljak neki. Nem szeretnék kész autókat letölteni szeretném magam épiteni őket. Segitségeteket előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák