Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooper911

    senior tag

    STEEL OCEAN

    A 2015.11.12-én kiadott játék egy free to play MMO, második világháborús hadihajókkal. Erőssen hasonlít a World of Warshipre, de ebben tengeralattjárók is vannak.

    Jelenleg Japán, Amerikai és Német jármüvekkel játszatuk.

    Egyenlőre csak Észak amerikai szerver van így néha kidobál. De ezt leszámitva nagyon élvezetes a játék.

    Próbáljátok ki ti is. Steamen is elérhető: Steam

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

  • Cooper911

    senior tag

    Aki lusta feltelepíteni, annak itt egy playlist, itt megtekinthetők a játékról készült videóim.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

  • Dagohun

    tag

    Üdv megnéztem és.... Nos vannak benne jó dolgok, de valami förtelmes az optimalizáció, a csatákban 9-10 Fps képtelenség játszani vele. Ha minimumra veszem a grafikát akkor se jobb a helyzet. Sajna nagyon el vannak szállva az árak benne mármint a premium hajók árai stb.. Állítolag nov. 25-én jön egy patch meglátjuk javít e valamit a játszhatóságon mert így felejtős.

  • Cooper911

    senior tag

    válasz Dagohun #3 üzenetére

    Linkelek egy képet a beállitásaimról nekem így 25-30 fps volt. Igaz közben ment egy video kódolás is.

    [link]

    50 euroért kapsz 24000 aranyat amihez kapsz 24000 bónuszt. Abból kijön egy 8as hajó meg marad még kb 10000 aranyad. Warshipben 50 euro egy 8as hajó. Akkor miért vannak elszálva az árak?

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

  • Dagohun

    tag

    Nos nekem egy phenom x4-es és gtx 750-es videokártya van a gépben amin win 10 fut. És most high beállítással játszom így 14-60 között ugrál az fps. Szóval a fene se érti. Egyébként többet játszva vele egyre jobb a játék. Az árak első ránézésre tűntek vészesnek.
    Itt a csatahajók megérdemelt szerepüket töltik be egy cirkálóval nem igazán lehet velük szívózni. És nem gyújtanak ki percenként. A tengeralattjárók már más tészta, ők lazán ki csinálnak egy csatahajót. A repülők kicsit gyengécskék bár állítólag nagyobb tierben jól lehet velük játszani.

  • Cooper911

    senior tag

    válasz Dagohun #5 üzenetére

    Remélhetőleg azért még optimalizálnak rajta. Pl a Warship azért szebb és jobban is fut.

    (Lehet hogy a win10 nálad a ludas? Elite Dangerous-ban is van egy rész aminél win10 alatt belassulás van , 8nál nincs.)

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

  • Dagohun

    tag

    Egy két dolog a játékról.

    Pozitívumok.:A fegyver rendszerek külön kezelése. (Fő tüzérség, másodlagos tüzérség,légvédelmi ágyúk,torpedók és mélységi bombák).
    A hajók rendszerinek jobb sebzés modellje. (mint a WoWs játéknál)
    Ha léket kapsz nem nem fogy a hp-d.De büntetést kapsz a sebességre és a fordulásra.
    A hordózóknál tetszés szerinti repülő gép összeállítás.
    A "flag ship" játékmód.
    A gold ammo és a normál lőszer között 10% diffi.
    Rengeteg hajó típus érezhető külömbség pl a könnyű és nehéz cirkáló között.
    Tengeralattjárók.
    Nincs rásegítés a célzásnál a program nem fogja a kezed.
    Jó pálya tervezés.
    Hangok jók.
    A legénység rendszere jó rengeteg képességgel és lehetőséggel (aktív és passzív képeségek).

    Negatívumok.
    A grafika kicsit régi, de viselhető.
    Optimalizáció elég sz@r.
    A játékosok elég bunkók, főleg a world chaten.
    Spot rendszer nem egyszerű (van leírás de ennyire nem tudok angolul).
    Steam.

    Hát így nagy hirtelen ennyi.Mivel free to play érdemes ránézni. Na peace.

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Dagohun #7 üzenetére

    Üdv. Én most találtam rá véletlenül a játékra, pár csata után nagyjából tényleg ezek a dolgok látszanak.

    Mondjuk majd magasabb szinten a "minden fegyvert nekem kell kezelni élmény" lehet, hogy rémálom lesz, mikor jönnek a torpedóbombázók, miközben melléd ér a romboló és szemből érkezik a csatahajó, neked meg 1 kezed van 3 fegyverre...:)

    A grafika kicsit cseles, mert bár nem csúnya, de nem olyan szép mint a WoWs, ugyanakkor high beállításon rendesen kiüti a gépet, butítani kell erősen, hogy 40 fps kijöjjön valahogy. De még így is szép. A mai napig szívesen játszok a Wolfeinstein 3D-vel, Doom 1-2, Diablo 2, stb játékokkal, szóval a grafika nem a legfőbb szempont nálam... :)

    A torpedók célzás-rásegítésének hiánya hatalmas pozitívum. Meggyőződésem, hogy ha kivennék a rásegítést a WoWs-ból is, akkor hirtelen jelentősen visszaesne a DD-CV hordák létszáma... Ebben a játékban is minden gyökér fossa a torpedókat, de mivel nincs segítség, simán kikerülhető a jelentős részük. És ez már most kb akkora többletet ad a játéknak a WoWs-al szemben, mint amekkora élmény a teljesen arty-mentes Ground War Tanks játékkal játszani a WoT után... Más kérdés, hogy így én se találok el semmit ami mozog még másfél km-ről se torpedóval, de ez legyen a legnagyobb probléma... :DDD

    A tengeralattjáró hatalmas újdonság, de egyelőre még nem éreztem rá. Lassú, ugyanakkor nem lehet korlátlanul merülni vele, mert elfogy a "zoxigén" és olyankor fel kell jönni. És ha épp egy csapat enemy van az arcodban, akkor is fel kell jönni... Torpedórásegítés itt sincs, első körben egyetlen találatom se volt, pedig lőttem mindenre amit megláttam. Még ki kell tapasztalni az élesedést és a lőtávot itt is... Nem rossz, hogy több nemzetnek is van tengeralattjárója, így nem csak német privilégium, lehet válogatni.

    A hangok nekem is tetszenek, az ágyúk döreje, a lövedékek süvítése, a tengeralattjáró pittyegése nagyon hangulatos.

    Van beépített replay funkció, ami menti a köröket és játékon belül vissza lehet nézni. Sajnos csak 40 sec oda-vissza pörgetést tud, ez minden vezérlés benne, ráadásul erős fáziskéséssel mutatja a találatokat valamiért, tehát a lövés/torpedó már gég elhagyta a célpontot, mikor mutatja a becsapódást és a sebzést... De legalább van. 20 gigás "kis társánál" még mindig nincs... Ez meg csak 8 giga.

    A legénység felépítése/képességei elsőre elég összetettnek tűnnek, ezt még behatóan tanulmányozni kell, mert nem hasonlít az eddigi játékokban megszokottakra...

    A játékosállomány sajnos tényleg a legalja, ez pár kör után leszűrhető volt. Ha lehetséges, ezek még agyhalottabbak mint máshol, ráadásul a csapatsebzés nemcsak véletlen: volt olyan kör, ahol rögtön indulásnál az egyik paraszt sebzett ágyúval 30 körül a másikon, mire az úgy megtorpedózta viszonzásképp, hogy 22 hp-ja maradt a gyereknek. Több körben is láttam -1 killes idiótát saját csapatban, de szemben is. Volt egy 15-0 köröm is, ez elmaradhatatlan ha online CSAPATjátékot játszik az ember...

    Szóval egyelőre tetszik a játék, de ebben még benne van az újdonság varázsa is. Mindenesetre a kevésbé életveszélyes torpedó jót tesz a játékmenetnek. A Kawachival mentem egy kört, nem gyújtottak ki 5 másodpercenként, ez is újdonság volt. Lehet, hogy itt végre lehet használni a csatahajókat hosszabb távon is. Remélem, mert a WoWs-ban már teljesen tönkretették őket. :O

    Játszik amúgy valaki komolyabban, vagy csak WoWs levezetőnek használjátok néha?

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Dewri #8 üzenetére

    További észrevételek, bár úgy látom csak monológot írok...

    Ma aktiváltam az angol tier5 prémium elit csatahajót a játékban, a Repulse-t. Ezt a steamen lehet megtenni, egy DLC a játékhoz. Nos, ez egy jó hajó. Ha figyelembe vesszük, hogy a legtöbb online játékban az ingyen prémium járművek lényegében semmire nem jók, itt ez a hajó tökéletesen helytáll a szintjén, semmilyen gyengeséget nem tapasztaltam, van légvédelme (érdekes módon automata, tehát magas szinten a légvédelmet kiveszik a játékos kezéből, de ezzel csak jót tesznek!), gyorsan tölt, nagyot üt és szép is. Szóval tetszik. Csak mintha azt olvastam volna, hogy január 10-én visszaveszik. De lehet hogy csak addig lehet aktiválni, majd kiderül...

    A csatahajóknál maradva. A német tier2 Nassau-val bekaptam vagy 6 torpedót, de lehetett az 7 is egy csatában, mégis túléltem. Úgy látszik itt a csatahajók kemények és/vagy torpedók nem sebeznek beléjük háromnegyed hp-kat. Nem mindegy...

    Az említett tier5 Repulse-vel volt egy szép köröm. Hatalmas élmény, hogy itt a másodlagos fegyverzetet nekem kell kezelni, ugyanakkor nagyon észnél kell lenni, mert a főágyúk 2-3 km-en belül már hatástalanok, átlőnek a cél fölött, ilyenkor kell váltani gyorsan. A másodlagos ágyúk sokan vannak, jól sebeznek és 6 sec körül töltenek, szó szerint ledarálják a kis mocsok cirkálókat és rombolókat!!!! És eltalálom a célt MINDIG!!!!!! A wows szánalmas automata védelme után ez valami hihetetlen dolog!!!! Persze szokni kell, hogy váltani kell, eleinte kinyírt a közeli cirkáló, mert a nagy harcban eszembe se jutott a másodlagos ágyúzat. És amíg a kis szart lövöm másodlagossal, marhára nem tudom irányítani a hajót+figyelni a többi ellenséget, de valamit valamiért... :D

    Szintén Repulse eset volt, hogy a csatában CSATAHAJÓK ÖLTEK MEG ÁGYÚTŰZZEL!!!!!!!! Nem szaros kis cirkálók égettek porrá 10 másodpercenként (itt a HE lőszer nem sokat ér úgy vettem észre...), nem az égből vagy láthatatlan rombolókból torpedóztak agyon, hanem rendesen, csatahajók ellen haltam meg!!!! Ilyen eseményre nem is emlékszem a wowsból... Nagyon más így a játék, mert végre érezni, hogy ott az erő az ágyúkban, nem kell befosni és hátat fordítva menekülni nyélgázzal, ha egy cirkáló megjelenik a horizonton, vagy jön egy repcsikötelék... Youtube videón úgy láttam a torpedós repcsiknél sincs kijelölt torpedórásegítés, itt aki eltalál, az tényleg tud valamit. Nem is nyüzsögnek a CV-k, vajon miért...

    Jópofa dolog, hogy van éjszakai csata. Ilyenkor van a hajón flare, azaz jelzőrakéta, ami megvilágítja a helyet ahova kilövöd. Engem úgy nyírtak ki, hogy folyamatosan lőtték fölém és emiatt jól látott mindenki... Wows/wot éjszaka, flare?? Hagyjuk már... :(((

    Másik okosság: flagship játékmód. Nyílt víz, egy hordozó a zászlóshajó, ki van jelölve. Ha elpusztítják, bukta van, függetlenül az állástól! Mindkét csapatban van egy ilyen természetesen. Wows? Wot? Warthunder?? Állj be a körbe hülyegyerek... Vicc... :(((

    Természetesen azért a csatahajó nem isten, a végén ha 2 cirkáló/romboló marad ellened, akkor bukta van, mert a látótáv szart sem ér ilyenkor, az ágyúk ugyanúgy lassan töltenek és a hajó se képes lekövetni 2 irányban gyorsan rohangáló hajókat, amik torpedóznak is rendesen. De nem is várom ezt egy csatahajótól.

    Szóval pár óra játék után azt látom, hogy itt van értelme csatahajózni. A tengeralattjáró továbbra is nagyon nehézkes. Kiderült, hogy ha nem megyek fel levegőért, akkor simán lenullázza a hajó hp-ját a víz alatt és annyi. Nincs ám vészfölmerülés vagy valami... :D

  • Dagohun

    tag

    Nos magasabb szinten is te irányitod a AA-t ne félj. :) Tier 6-nál járok és ott már nincsenek hüle gyerekek akik lövik a torpedót orrba szájba.Ott már figyelni kell rendesen merre mész, ott már a lőtávok igen messzire elérnek. A flotta rész is messze jobban ki van dolgozva szintezni lehet a flottát és kapsz egy rakat bonus-t ha adsz a flottába xp-t vagy pénzt. Vannak rangok amik időröl időre resetelnek és jutalmaznak attól függően mekkora rangot értél el. Én most kaptam két festést és pár prémium cuccot, füst és hasonló. Egyébként a Steel Wolves a flottánk neve ha érdekel vagyunk egy páran jelentkezz. :DD

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Dagohun #10 üzenetére

    Üdv. Jelentkeztem. Tényleg csak páran vagytok...:-)

    Megmaradt a Repulse, pedig elmúlt tizedike, ez jó hír!!:-)))

    Ma fölfedeztem, hogy össze lehet állítani egyéni legénységet a hajókhoz, saját névvel. Ez is egy hiányzó feature a "nagyoknál".

  • Dagohun

    tag

    válasz Dewri #11 üzenetére

    Csak a DLC-t vették ki a hajó maradt. JA nem sokan vagyunk de a játékba se. Tegnap elég kíneserves volt jó csatát találni ami 16 vs 16. Bár tegnap találkoztam még egy Magyar fleet-el a Harcos Csótányok vagy mi volt neve. :D

  • Trucker399

    újonc

    válasz Dewri #11 üzenetére

    Üdv a játékban!

    Készült egy hosszabb összefoglaló a játékkal kapcsolatos tapasztalatokról.

    [link]

    A linken található tapasztalatokat ajánlatosnak tartom elolvasni. Sok mindenre rájöttünk már a játékkal kapcsolatosan.

    Vannak hibái a játéknak, de nagyon sok új, érdekes ötletet vittek bele a fejlesztők, ami nagyon is jól jönne a WoWs-ba is.

  • Dagohun

    tag

    válasz Dewri #9 üzenetére

    A tengeralattjárók elég érdekes egy állatfaj az tény. De mókás szokott lenni. Pl. mikor felbukansz 3-4 csatahajó közelébe, na akkor van érdekes látvány, csak puccolnak a szélrózsa minden irányába. Na az nem semmi.
    A cirkálók is teljesen más játék stílust igényelnek, én inkább javaslom a csatahajók védelmét vele mint a megyek előre és osztom az észt.Sajna nekik se túl jó a spoting range-ük de a tengókat és a rombolókat élmény velük vadászni. A nehéz cirkálókkal már lehet majd az első sorba vigéckedni de tudni kell téged fognak először löni az ellenséges csatahajók, "vékony" páncélod miatt.
    A német csatahajók lassúak de gyorsan töltenek és pontosak is a japánok lassan töltenek durván sebeznek és gyorsak az amcsikat nem tudom, mert nincs.
    A flagship módba van esély nyerni ha kilövik a saját zászlóshajódat, 4 percetek van a válaszcsapásra és ha sikerül ti nyertek. Volt már rá példa.
    így gyorsan pár sort mert meló van. :D

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Trucker399 #13 üzenetére

    Köszi a linket, végig is olvastam. Tényleg sok hasznos tapasztalatot szedtél össze!

    Mentem ma 2 kört az Omahával, csak hogy lássam mit tudnak itt a cirkálók. És bizony ez valóban nem WoWs, itt meg se ütöm a csatahajót (nemhogy fél percenként rommá gyújtsam...)! Folyton panaszkodik a legénység, hogy vastag a páncél. ÉS EZ ÍGY VAN RENDJÉN!!!!!!!!!!!! :D

    Lőttem repcsikre is manuálisan, később a felvétel visszanézésekor vettem észre, hogy ilyenkor van célzássegítő, egy külön kis kör jelzi hova kéne lőni a találathoz. Persze harc közben nem oda lőttem, de majd legközelebb... De így azért tényleg kemény a játék: lődd az eget, lődd a távoli vizet, lődd a közeli vizet, közben manőverezz és nézelődj 360 fokban (mert itt már alulra is figyelni kell ugye...), figyeld a sérüléseidet/modulonként javíts. Nem csoda, ha a sok WG csecsén nevelkedő 3-14 éves egérkattintgató rögtön leszarozza a játékot 2 kör után, pedig nem a játék a szar... :DDD

    Néztem a VPN-t amit írtál odaát, de az nem csak valami titkosításos-IP elrejtéses cucc? Nem igazán értem mitől megy tőle jobban a net, miért lesz jobb a ping, főleg, hogy az ingyeneseknél 2-5 megás letöltést garantálnak csak, ami gyengébb mint a sima netem. Nálam nincs ilyen gond szerintem, anno a wotban is néztem az amcsi-orosz-ázsiai szervert, a Ground War Tanksban is az amcsin játszottam, nálam semmi gond nem volt, haver meg diavetítésben tolta. Inkább a net minőségétől függhet ez, mert nekem 50/30-as a netem, havernak meg 5/2-es... A grafikai optimalizáció inkább zavaró, panaszkodtak mások, hogy atomerőművön is szaggatós, meg nincs 4 millió fps, csak 60... Nálam is minden kikapcsolva és low beállításokkal megy 30 fps körül, csak 3 opció medium, mert a víz hullámzása nélkül tényleg nagyon ratyin nézne ki, ezért azt engedélyezem...

    Néztem a flottában van adományozás és építés. Az építés az mi? Olyan mint AW-ban a garázs, vannak épületek? Nincs annyi pénzem, nem tudtam arra is tenni, mert előtte adományoztam a közösbe.

    Jó a flotta-zászló is, ha adnak aranyat még valamire, lehet berakom a Repulséra második zászlónak állandóra. Elsőre már ráraktam az angol lobogót, elvégre angol hajó. Ilyen játékokban annyira nem szeretem a magyar zászlót, mert hülyén néz ki egy U-Boaton mondjuk. Mivel sose volt ilyenünk, valahogy nem érzem odavalónak... Majd ha behozzák a Szent István csatahajót, arra rárakom... :)

    Szerintem egyébként azért csökken a játékosállomány sajnos, mert az ilyen játékokat a fent említett kis 3-14 éves ***** tartják el (apuuuu, vegyél nekem éves prémcsit és szép nagy nyolcas hajót, mert már játszottam 3 kört az egyessel és nagyon szép a grafikaaaaa...), ezeknek meg ez túl bonyolult (szar az irányítás, miért nem automata minden...) és ronda (csak 90 fps-el megy a 200 giga memóriás, 18 magos procis, 1 milliós videókaris gépemen, szaaaar...), így miután kipróbálták és letorpedózták a saját embereiket, mert ez ellenfelet nem tudják célzás-segítés nélkül (szar a torpedózás...), és nem tudják DD-vel süllyeszteni a BB-ket (szarok a DD-k...), valamint fossá gyújtani őket cirkálóval (szar a HE és szarok a cirkálók is...), lelépnek és mennek vissza állatkodni a WoWs-ba. Csak így félő, hogy bezár a bazár, mielőtt felfutna és nyitnának EU szervert. És valami reklám tényleg nem ártana, mert senki nem is hallott még erről, bár az én ismerőseim a WoWs-ról se nagyon... Ezért pl valódi pénzt ne is áldozzon erre most senki, mert ahogy most kinéz, nem lesz ebből 1 éves játék se. Ami azért is kár, mert végre van egy jónak tűnő online ingyenes cucc a sok tönkretett mellett. Meg kell tanulni kínaiul, ha jót akar játszani az ember úgy látom... :(((

    [ Szerkesztve ]

  • Dagohun

    tag

    válasz Dewri #15 üzenetére

    Nekem pont azért jó mert nem egyszerű még ha annak is látszik mert azért ne feledjük ez egy árkád lövölde. De baromi jól be vannak állítva a hajó osztályok. És ne felejtsük el MM-et se messze a legjobb, ha megfigyeled mindig ugyanolyan osztály van berakva ellened ÉS max. 1 tier különbség. Sajna a játékos állomány kevés mivolta miatt főleg tier 5 és felette nem ritka a 5vs5 csata, de akkor is hozza az előírtakat a játék.
    Sajna az optimalizáció a béka feneke alatt.

  • Dewri

    aktív tag

    Ritkán lépek ugyan be a játékba én is, de még nem nagyon láttam aktív embert a flottában...Már nem játszotok?

    Egyedül meg ez is ugyanaz, mint bármelyik másik online ingyenes játék, agyhalott nulla szar csapattal nem lehet egyetlen kört se lehozni. 2 kört mentem most a Repulse tier5 csatahajóval, mindkettő bukta. Az egyik szoros volt legalább és volt 2 killem is, a másik nevetséges, tipikus kör: minden gyökér átment foglalni, én maradtam védeni a bázist, 5 hajó és egy tengeralattjáró ellen, mindegyik folyamatosan lőtt, mert a Repulse annyit lát mint egy Kv1 a wotban, azaz semmit. Eközben a mieink foglaltak, már 54% is volt. Aztán egyszercsak semmi foglalás, elfogyott mindenki, de én még mindig ott birkózok a fél ellenséges flottával. Akkor a mieinket mégis mi a bánat irtotta ki a túloldalon?????

    Az ilyen körök veszik el teljesen a kedvem az egésztől, mert már előre tudom, hogy ha bemegyek, akkor 10ből 9 ilyen lesz, hiába vagyok csapatelső, akkor se jön ki a szorzó és akkor is bukta. Tehát alapból be se megyek. Ezért töröltem már le minden más ilyen ingyenes online szart (az Armored Warfare a PvE miatt még megvan, de abba se megyek már be vagy egy hónapja, mert csak rágondolok, hogy mire lehet számítani és hagyom is az egészet...). Sajnos ebből is az lesz, mert a rengeteg funkció is nagyon nagy figyelmet igényel a harcban, de emellé még azt is nézni, hogy nem férek el a hülye csapattárstól, mert bejön mellém miközben szemből ketten lőnek és fordulni kellene onnan, meg nem segít senki, a tengeralattjáróval nekem kell 1v1 harcot vívni csatahajóval, mert a cirkálók és rombolók szart se csinálnak, mindezt tier5-6 szinten, ahol már illene tudni játszani... Ez így nekem nem szórakozás... :(((

    Viszont ez végre egy olyan játék, ahol nem a játékot szidom, hanem kizárólag a retardált csapattal van probléma! Rengeteg online játékot néztem már meg mindenféle stílusban és talán még a Hawken az, ahol szintén egész jól működnek a dolgok, ott is a csapat a gyenge pont. És itt sincs bajom a pontossággal, átütéssel, sebzéssel, páncéllal, MM-el, nem az van mint minden más játékban, hogy gyakorlatilag MINDEN (sebzés, pontosság, átütés, páncélzat, stb) teljesen random működik, és még ezek mellé jön a fos csapat is... Itt csak fos csapat van. És pont ezért sokkal jobban fáj, hogy a fos csapat miatt nem lehet rendesen kiélvezni a játékot... :( :(( :o :O :W

  • Trucker399

    újonc

    válasz Dewri #17 üzenetére

    Mostanában keveset játszom a játékkal. Ma kipróbáltam ezt a játékba épített német proxy megoldást. sajnos nem lett tőle jobb az elérésem. Fából nem lehet vaskarikát gyártani. Ilyen megoldás nem váltja ki, hogy készítsenek egy EU szervert. Bár, ahogyan elnézem a játékos létszámot, sajnos nem sokan lennének rajta. Kár ezért a játékért. Nagyon keveset reklámozzák, nincs weboldala, nem nagyon akar terjeszkedni. Pedig az ötletek, amik vannak a játékban nagyon is megérdemelnék, hogy tovább fejlesszék.

    Ha belegondolok, hogy azokkal a megoldásokkal, ami a játékban benne van, de olyan grafikával mint ami a WoWs-ban van és persze olyan szerver parkkal is, olyan játék lehetne, hogy itthon gyakran veszekedés lenne belőle, mert éjszaka is csónakáznék.

    Így viszont valószinüleg hamar a süllyesztőben végzi a játék.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Trucker399 #18 üzenetére

    Hát igen. Bár eléggé rétegjáték, úgy látszik kevesen játszanak hajóssal, a tank népszerűbb. Jó példa az Európában január 19-én indult Blade&Soul online ingyenes kínai MMORPG is: tizenvalahány EU szervert indítottak és hétköznap este 6 körül már várólista van, mert úgy tele vannak. Pedig azt se reklámozzák sehol, Kínában több éve népszerű, de akit az ilyesmi érdekel, az már rég várta és leste. Tankos ismerőseim közül meg a Wowsról is alig hallottak, még kevesebben játszanak vele, nemhogy a Steel-el...

    Tényleg kár érte pedig. Nézegetem néha a linket, amit a másik fórumra tettél a játékosszám-mérővel, de továbbra is negatív a mérleg. Mondjuk a kínaiak helyében azért egy EU szervert bepróbálnék, hátha csak az a gond, hogy az amcsi szerverrel sokan szenvednek. Meg kéne nézni az eredeti kínai oldalt, hogy ott mennyi szerver és játékos van, ha elég sokan vannak, akkor talán nem zárják be a nyugati szekciót...

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    Közben ahogy látom a wargaming féle warships hozza a formáját. Bár rengeteg a panasz a játékra, sok a hiányosság még mindig, szar a balansz, stb, de mindez nem akadályozza őket abban, hogy új prémium hajóval jöjjenek ki. Mert az a legfontosabb. Nekik...

  • Dagohun

    tag

    Hát azt hiszem hanyagolom egy kis időre a játékot. Tegnap nagyon felb.....tt német proxy stb, egy ló pikula.Ha majd lesz EU szerver újra játszom. Tegnap minden meccsen a kezdeti 150-180 ping hipp-hopp felment 4000-re. Persze akkor mikor 20-an lőnek szóval mire visszajött a játék már léphetem is ki. Így kösz de kösz nem kérek belőle. Kár érte. Pedig meglett a T7-es német csatahajó is de marad is dísznek. Kevés a játékos 5-6 t7-ben ha szerencsés nap van. Bár láttam már T10 hajóval várakozót is, az hogy csinálta? Áááá mindegy is. Szóval kár érte...

  • Dewri

    aktív tag

    A konkurens warships-ben behozták az időjárást, ránéztem. Jól néz ki, de csatahajóval továbbra is játszhatatlan szemét a játék. 1,8 km-ről veszem észre a rombolót a nyílt vízen, miután már harmadszor táraz ki rám mindent??? Röhej. Ismét törölve, az ilyen játék maximum a mazochistáknak és a gazdagoknak tetszik, én meg egyik sem vagyok...

    Benéztem hát ide újra. Nem nagyon látom, hogy bármi változott volna. Nincs EU szerver továbbra sem, 124 pinggel mentem, de nem tűnt zavarónak. A tech-tree is ugyanaz, mint amire emlékszem. Szerencsére a játékmenet nem változott, ugyanúgy el lehet találni a célt, közelről meg a kiságyúk aprítanak, stb. Szóval most majd ezzel játszogatok, ha hajózni támad kedvem, itt legalább még érnek is valamit a csatahajók.

    Persze a hülyék ugyanúgy megvannak, továbbra is nekem kell csatahajóval 1v1 csatát vívnom egy TENGERALATTJÁRÓVAL, mert a mi tengeralattjárónk simán otthagyja, miután nem bírta kilőni, a cirkálóink meg cirkálnak valamerre. Közben természetesen egy másik csatahajóval is harcoltam, így igen sok esélyem volt. De egyszer azért meg tudtam lőni másodlagossal, mert feljött levegőért.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Dewri #22 üzenetére

    Ma újabb anomáliára lettem figyelmes, bár igazából ez elég sok játékban észrevehető. Kongo Protoval mentem, ez tier3 csatahajó. Lassan szűkül és sokáig tölt, ahogy kell. Kilőttek, néztem a csatát. Az ellenfél Kongo Protoja kettesével lőtte a sorozatokat, és bőven feleannyi idő alatt töltött, mint kellene. Magyarán fosta a lőszert, persze kinyírt mindenkit, pedig végig egyhelyben állt.

    Viszont észrevehető, hogy itt a várólistán a legtöbb hajó csatahajó, nem romboló/hordozó, mint a warshipsben. Torpedórásegítés nélkül már nem akkora poén...:)

    A játékosok száma nem nagyon nőtt, több percig vártam, mire berakott tier3 csatába...:(

  • cheatergs

    senior tag

    Nem csodálom, h nincs fanbase-e ennek a szutyoknak. Igénytelen, még casuelebb a katasztrofális wowshipnél és tökig van cheaterekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig minden mindegy

  • Dewri

    aktív tag

    Ééééééééés még mindig megy a játék! :D

    Ma úgy eszembe jutott, hogy mi lehet vele, ránéztem és még él! Nem gondoltam volna... A játékosszám mutató továbbra is siralmas, 2015 novemberben a legtöbb játékos 2387 volt, az utolsó 30 napban meg 124... Új szerver sincs, ugyanúgy csak az észak-amerikai él.

    Úgy látom a grafikán dobtak azért valamit, bár nem éri el a wargaming szintjét, de jobb mint volt. A játék maga még mindig élmény, ennyi kihagyás után eléggé melós ennyi mindenre figyelni, de első körben Nassauval 3 kill meglett így is.

    Sajnos közben átemelték egy az egyben a wargaming féle csapatösszerakást, miszerint retardáltak nálam, pro-k szemben... Indulás, megyünk előre, egy nagy sziget van középen, csapat jobbról kerüli. 2 rombolónk összeakad és nekimegy a hatalmas szigetnek és nem is mennek el onnan, csak állnak a partban... Ellenfél balról bejön, harc. Mivel az ellenfél pro, így próbálnak torpedózni közelről, de mivel ez nem a retek wargaming (random másodlagosok, amik "random" mindenhova lőnek csak ellenfélre nem...), így a magam irányította másodlagosokkal csúnyán kicsapok 2 ilyen kis sunnyogót... Végül egy harmadiknak sikerül elkapni. Összesítő: vereség, de magasan első vagyok 2109 ponttal, a második 921, a harmadik 443, van egy 0, 27, 122 pontosunk is. Szemben az első 3: 2858, 2106, 1432... Nullás nincs, kettő van még 1300 fölött, a legrosszabb egy 25 pontos. A szokásos "random" összeállítás, nyilván...

    Ettől függetlenül lehet hogy majd benézek még. A wargaming úgyis teljesen értelmetlenné vált, ezzel hogy célkövető torpedós tengeralattjárókkal jöttek ki, végleg megölték a csatahajókat, én meg nem játszok mással. Itt a Steelben legalább még érnek valamit.

Új hozzászólás Aktív témák