Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz eami #37726 üzenetére

    Elviszem a sarat.

    Volt orosz traderem.és igen lehet hasznot huzni ezen,de én sose tovább kereskedés szempontból választottam ezt az utat,hanem azért hogy a saját game álományom gyarapodjon,természetesen olcsóbban.

    Nem tudom mi lesz ebből,de valszeg semmi.
    De azért meg kellett probálnom.
    Orosz traderre visszatérve az ismerősöm korrekt volt,rengeteg tradet csinált,haszna annyi volt hogy kb 1-2 dolcsit tett a gamekre,de így is átlagban 50-75 százalék volt a sprórolásom.De mivel a srácot irigyek,vagy rossz akarók,konkurensek felnyomták így ezért kerestem meg ezt a gyereket.

    Sajnos nem voltam körül tekintő,hisz nem volt negativ tapasztalatom.Most már van.

    Steamrepes és Steam Suportos belemélyedésem után kijelenthetem: Rengeteg az ilyen bejelentés.
    Azt a választ kaptam hogy majd kapok választ,hogy mit meg mikor passz.

    RE

    Kösz az infokat,a véleményeket.

    Azért lehet végleg elvetem a BO2ő vásárlást,de ha felidegesítem magam inkább elmegyek és megveszem dobozosban,akárcsak az eddigi szériákat.Az a Biztos.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Corsair H110i GT,Cooler Master Case,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,Focus+ 850W Gold,ASUS ProArt 4060 OC,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák