Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Egyszerű. Az fps belső nézetes lövölde. A tps külső nézetes lövölde, vagy mászkálós (Tomb Raider széria pl.), a hack and slash általában külső nézetes, és a lényege egyszerű. Üsd vágd kaszáld, ami utadba kerül. Az rts magyarul valós idejű stratégiai játék, amikor nem körökre van osztva a téma, hanem minden valós időbe megy (pl. Amíg a csapatod igazgatod, az ellen jön és szétcsap a sorok közt) . A sima stratégia a körökre osztott, na ennek nem tudom az angol nevét. Az rpg az szerepjáték, lehet külső és belső nézetes, arról könnyű felismerni, hogy a karakterfejlődés szerves része, és quest-nek hívják a küldetéseket :D, xp-t gyűjtesz, szintet lépsz, általában sok párbeszéd van benne, millió karakter, aki küldetést adhat. A point and click a hagyományos kaladjáték,ahol klikkeléssel haladsz, tárgyakat veszel fel, és kattintgatsz, ezerrel. Az mmo(rpg tps vagy fps) a multis játékokat jelöli, de a téma nagyon vegyes is lehet, keveredhet több műfaj is. Én is rendezgetem a játékokat, de lehet hagyom az egészet, nem sok értelme van...

    A sandbox megnevezésen mindig jót mosolygok. Ez ugye homokozót jelent. Röviden arra a játékra használják, ahol nagy szabadságot kapsz, adott a feladat, úgy oldod meg ahogy jól esik.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák