Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz danih #2911 üzenetére

    Ezt próbálom kisilabizálni én is, de úgy tűnik én inkább kimaradok most a jóból.

    A Gothic 1-2-t istenítik sokan, a realisták viszont megemlítik hogy 2001-hez képest tényleg jó játékok, csak azóta csúnyán meg lettek haladva(gyenge harcrendszer, rossz irányítás, és mára elavult grafika külön ki szokik lenni említve). A pártólók kiemelik a jó történetet, de én speciel mikor a második részt próbáltam még pár évvel ezelőtt, miután egy mágus hosszadalmasan eldarálta a rém blőd előzményeket, én annyira meguntam az életem, hogy kiugrottam a kezdő helyszín tornyából. :DDD

    Gothic 3 sok szidást kap, ha másért nem, hát azért mert szegény kezdeti béta állapotban lett kiadva, és játszhatatlanul bugos. Van viszont hozzá community patch amivel működőképes lesz, bár állítólag játékélményben még így sem ér fel a Two Worlds vagy Oblivion mod nélküli változaihoz. Az önálló Forsaken Gods kiegészítő már eleve közösségileg javítva jön, meg is kapta a szerény Enhanced Edition jelzőt. Hát hogyne lenne enhanced, ez a változat már működik is. :D

    Gothic 4 az nem is olyan régi, ennek megfelelően egész jól néz ki és kezelhetőbb is, viszont a rossz nyelvek szerint nagyon akcióközpontú és egyszerű lett, amolyan Dragon Age 2 előfutár( ;] ).

    Amit mostanság szoktak ajánlani Gothic témában az a Risen, ami jól néz ki, jól irányítható, és általában az eredeti Gothic leporolt és mai szintre hozott kvázi folytatása(nem mellesleg ezt az eredeti csapat csinálta, a Gothic 4-et meg valami bérencek(pfuj, pfuj)). Demo alapján tényleg egész jó, leszámítva hogy egyes vaddisznó-Terminátor hibrid izéket érdemes jó messziről kikerülni :D, és ez nincs akcióban, legutóbb Karácsony körül volt némileg leárazva, azelőtt meg novemberben volt féláron 15€ körül. :( Az sem segít a dolgunkon, hogy kiváló 3 aktiválásos TAGES védelemmel van ellátva, igazán leszokhatnának már erről a marhaságról a kiadók. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák