Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz TESCO-Zsömle #3736 üzenetére

    Konkrétan sem ship builderben sem upgrade-ben nem mutat egyik említett helyen sem a játék B-s reaktort.

    Azt tudom elképzelni, hogy hülyén értelmezem a szinteket és nem akkor van meg a rank3 mikor kioldom skill pontért hanem amikor megvan a challenge is. (Eddig úgy értettem ha kioldottad megvan és a challenge már a következő lesz... legalábbis ezt írja ingame. Meg ugye a B-s hajókat már látom a vendor-oknál. :) )

    A 29-es reaktort jó lenne feljebb tolni, mert tennék még 2db csúzlit a hajóra. A 30THz-es pulse-ok szépen leszaggatták tegnap a 35-ös Legendary Crimson ladiknak a pajzsait de a 4db üteg már lassanként szedte a hull-t. :DDD

    Bad Pritt este rakok be screent, semmi sincs a vendoroknál a jelenlegi A-s felhozatalon túl. De a The Den boarding bug( [link] ha egyszer bebuggolt így a mentés max a törlés vagy egy fix segít a The Den-en... konzol parancs meg kösz de kösz nem az acsik miatt) után én már semmin sem emelem fel a szemöldököm. :W

    TESCO-Zsömle Ergó ha találok sem éri meg cserélni, zseniális. A kérdés mivel kezdem el nyomtatni az XP-t mint a félbolond akkor. :DDD De ez akkor sem magyarázza miért nem látom, végig néztem a listát nem volt benne B-s. Feltűnt volna főleg mert ketten néztük már a végén a TV-t párommal meg a Guide-okat is, hogy most akkor mi vagyunk vakok? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák