Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AlyArkhon

    őstag

    válasz Winner_hun #22350 üzenetére

    Járjál csak ki külföldre :DDD Mi Belgiumba ( nyugati Brussel környékre ) utazgattunk 7 hetente kocsival potom 1700 km . Egyszer én toltam le 1 huzamba máskor a kollégám . Természetesen megálltunk párszor kúton tankolni , de azon kívűl semmi időhúzás . Így is 17 órás út átlag 130-al . Németország lassított le minket legjobban mert ha jól emlékszem az A1 es pályán mentünk 600 km-ert az A2-esen meg a határig 270-et kb . Azt hittük hogy nah hát a német autópálya rendszer majd lehet rajta csűrni. Igen csűrni lehetett volna rajta ha nem lett volna 15 km-ként 10 km-es javítás kb . :R

    Ah igen , és a poén , első alkalommal amikor én toltam le egyhuzamban a haza utat , Hatvanban a tesco parkolóban kiszáltam a kocsiból és átültem a sajátomba mert kijött párom elém , és onnan én vezettem hazáig meg aztán go szüleimhez mert márt rotyogott a bogrács :R Csak amolyan levezetésképpen még 150 : :R

    [ Szerkesztve ]

    Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Új hozzászólás Aktív témák