Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    Amúgy én érzem csak kicsit ellentmondásosnak a játék "fejlődési rendszerét"? Haladnék lightside-darkside battlek között, de nem megy, elpicsáznak. Á nem baj, fejlesztgessük a geart. Ja hogy ahhoz vagy megint vagy nagyobb szintű pályákat kéne farmolni (ahol még nem is vagyok), vagy raid esetleg egy szint után. Nem baj, megyek raidelni. Á, de azt meg csak 5+*os csapattal lehet csak, amik fel vannak gearelve. Akkor gearezzünk. őőőő honnan is? Nem baj, már hozzáférek a modokhoz. Mégse, mert a legelső meccsen elpicsáznak szintúgy. No mindegy, összerakok jó csapatot, azokat felhúzom és akkor már talán jobb lesz. Honnan is rakjam össze? Shardok, igen, igen. Hol vannak? Vagy arénából lehet értelmesen beszerezni, vagy gw-ból. Arénában elvernek megint csak, 1000 alá alig jutok be (csak nem azért, mert még mindig szar a gear), gw-ban meg az utolsó meccsen hasalok el mindig (most pl egy 60as vader oneshotolgatja az 50es karaktereim).
    Fejlődjek, de én úgy érzem, hogy lehetőségem kevés rá. Eljutok valahol egy szintig, ahonnan nem tudok továbbjutni, fejleszteném a karaktereket, de ahhoz megint máshol nincs meg a kellő kraft.

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák