Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Frenk #1886 üzenetére

    Mivel minden DLC ingyenes így Ultimate verzió nem várható. Max egy nagyobb csomag, amiben elérhető már alapból minden hős pl. De ez csak tipp.

    Live-Die-Respawn

  • Joccc07

    addikt

    válasz Frenk #2856 üzenetére

    Én a hétvégén találkoztam egy csalóval. Pont a helyezésemet néztem meccs közben mikor arra lettem figyelmes, hogy az első helyezetnek elkezdett pörögni a score-ja. 1000-ről indult és 7000-nél állt meg.

    [ Szerkesztve ]

    Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

  • Joccc07

    addikt

    válasz Frenk #2858 üzenetére

    Inkább az első.

    Igazából nekem a csalókkal nincs igazán gondom. Eddig egyszer találkoztam velük csak. A 2 hét alatt mióta megvan a játék.
    A balansszal annál inkább. Ha alacsony szintű vagy akkor nem tudsz érvényesülni. Tele van a map 40+-os játékosokkal. 1-es szintűként elég lelombozó.

    Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz Frenk #2856 üzenetére

    A gyökér aki még röhögött is rajtunk, HVV-ben volt és a pálya túloldaláról pillanatok alatt lelőtt mindenkit, nem volt nehéz detektálni hogy aimbotos miután pár másodperc alatt meghaltunk 3-an úgy hogy nagyon messziről lőtt valaki megállás nélkül. Illetve ha ennyi nem lett volna elég, mint írtam, még ki is röhögött és beírta hogy igen csaló jelentsük nyugodtan, úgysem foglalkozik vele az EA.

    A reportedx3 gyerek egy vesztes csapatba került be ami körröl körre bukott el minden meccset teljesen simán.
    Nálunk jópár olyan játékos akik körröl körre élmezőnyben killek és pontok számát is nézve, tudom hogy nagyon jól játszanak, amikor az ilyen embereknek a meccse elejénél van 2-3-4 kill, és az ellenfélnél az elsőnek 18, valamint már 4-en szidják a chaten mert csaló, akkor ezen sem kell nagyon sokat tanakodni. Egyébként officer S5-en oneshotolt mindenkit.

    Korábban csak hogy a legegyértelműbbeket mondjam, srác phase 1 védekezés, nyertek, elfogyott a 100 hp-nk, egyedül csinált 50 körüli killt belőle, mást sem láttál csak azt hogy kettessével hármassával öli az embereket folyamatosan, hiába frissen spawnolt 4 fős group, befordultál a sarkon velük, és mire egyáltalán eszméltél hogy ellenfél van szemben a 4-ből 2 halott volt, mire tüzelhettem volna már 4/4 halott volt.

    Naboo, ugye szemben spawnoltok és a sniperek lövik egymást, elindul a kör, nem a sniper lőtt le valakit, hanem egy fickó CR2-vel kettőt 1 mp alatt aztán kilépett, valószínűleg így bosszulta meg az előző vesztes kört de jobbnak látta kilépni mielőtt feljelenti valaki.

    Vannak teljesen egyértelmű esetek, de nem ugrom mindenkinek egyből a torkára, amikor nem ilyen egyértelmű hogy teljes groupokat kiírt 1 másodperc alatt, akkor kivárok én is, lehet szerencséje, lehet jó köre, nekem is vannak ilyenek hogy még néha én is meglepődöm, ahogy TS-en is mondani szokták, van hogy az ellenfelek nem győznek beleugrálni a célkeresztedbe.

    Annyira azért nem gyakori dolog ez, a csalónak hitt emberek többsége nem csal, csak ha veszít a többség azonnal csalót kiállt, a csapatban játszva nagyon sokszor megkapjuk hogy csalunk, konkrétat nem tudnak mondani, ezért azt mondják hogy a fél csapatunk aimbotol, ezért nyerünk simán.
    Tényleges csaló kevés van, heti 1-2 alkalommal találkozunk 1-el aki szinte biztosan az, úgy hogy sokat játszunk, de ennyi még belefér, mindig lesznek csalók, nem is ezzel van a gondom, hanem hogy nem tesznek ellene.

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz Frenk #2860 üzenetére

    Mióta megváltozott a fejlődési rendszer, amivel játszol azzal írtó gyorsan lehet feljebb kapaszkodni.
    Csalóval pedig nagyon sokat kell játszani hogy találkozz néha.

    Most megy a szekér, régen volt lassú.
    Az alacsony szint pedig szinte semmi hátrányt nem jelent, nagyon minimális a különbség, semmi olyan ami miatt érezhető hátrányban lennél, esetleg 1-2 hősnél jelent hátrányt pár kártya hiánya, de azokat pár óra játék alatt be lehet szerezni olyan gyors a fejlődés jelenleg.

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz Frenk #2860 üzenetére

    Megnéztem az e-maileket, 26 reportot küldtem.

    Volt 2 aki csak a chat miatt volt jelentve, nem azért mert csalt, nagyon durva dolgokat írt, pl kivégzi a családjával együtt stb mert lelőtték, a másik pedig a megállás nélküli bárki bárhol megölte akkor csaló jelentve stb egyfolytában.

    Volt 1 k****g aki infinity war spoilert szórt minden meccs alatt az új belépőknek.

    Volt 1 akit kétszer is jelentettem.

    Szóval csalás miatt ez 22 fő, az egyiket duplán, 23 csalóval összefutás a kb 700 óra játék alatt amim van benne, ennek nagyjából 80-90% közötti része GA, a maradék nagyon nagy része HVV, minimális SFA és a többi, ha elosztod, ez kb 30 játékkal töltött óránként 1 csaló, azért az nem olyan gyakori hogy emiatt ne lehetne játszani. Ilyenkor beírod neki a jókivánságokat és hogy reportoltad, én megvárom a kör végét, ha kilép akkor lehet játszani tovább, ha nem lép ki akkor kilépek Én.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák