Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Gery9112 #902 üzenetére

    jaaa. Amit olvastam a sztoriról az is borzalom volt. Állítólag látszik rajta, hogy a fene se akarta elkészíteni, és nem is foglalkoztak vele semmit. Multi-s tutorial-nak fogható fel. "állítólag"

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • #85552128

    törölt tag

    válasz Gery9112 #902 üzenetére

    Szerintem az azért, mert a Last Jedi-hoz lesz köze.

    Spoiler!!!

    Nekem egyetlen elvárásom az volt a kampánnyal kapcsolatban: NE csináljanak Iden Versióból lázadót. Erre mit csinálnak ? A játék felénél sem vagy Iden már rebel "egyenruhában" harcol Leia, Lando meg a többiek mellett és írtja a Birodalmiakat :C

    Nem mondom, hogy a sztori egészét tekintve nincs értelme, viszont az, hogy gyakorlatilag "alig várja", hogy elárulja a Birodalmat elég sután lett megvalósítva, se a sztori, se a karakter nincs még annyira kibontva, hogy ez megtörténhessen.
    És itt jön az, hogy ennek a sztorinak kb. tényleg 8-10 órásnak kellett volna lennie, főleg azért mert elég hosszú időt ölel fel és a 4-5 óra alatt egyszerűen ezt nem lehet normálisan átadni.

    Szóval az, hogy most majd a "rosszak" oldalán megmutatják az SW univerzumot az kb. a kampány 20%-ára igaz. :DD

    És itt jön a másik, hogy bár örültem neki, a cameok (Luke, Lando, Leia, Kylo) leginkább azért vannak a játékban, hogy elvigyék azt a hátukon, mert Iden Versio abszolút nincs kibontva, tipikus #999 katona/commander. Hiába Janina (a színésznő) végig jól hozta amit kellett.

    Vannak nagyon jó ötletek a játékban, ahogy játszanak a karakterekkel és mindig más szemszögből látod a sztorit nem lenne rossz.
    Viszont vagy azért mert kevesen voltak rá/kevés pénzt kaptak, vagy nem tudom miért, de összességében csalódás. A végén a csókolózós jelenet/love story ending a két abszolút nem kompatibilis karakter között vitte a pálmát :))

    Gameplay szempontjából amúgy nem vagyok benne biztos, hogy ez 100%-ban Motive munka, a Battle of Jakku konkrétan olyan súlytalan finálénak játékmenet szempontjából mint amilyenek a Dice SP munkái szoktak lenni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák