Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz Gery9112 #902 üzenetére

    Szerintem az azért, mert a Last Jedi-hoz lesz köze.

    Spoiler!!!

    Nekem egyetlen elvárásom az volt a kampánnyal kapcsolatban: NE csináljanak Iden Versióból lázadót. Erre mit csinálnak ? A játék felénél sem vagy Iden már rebel "egyenruhában" harcol Leia, Lando meg a többiek mellett és írtja a Birodalmiakat :C

    Nem mondom, hogy a sztori egészét tekintve nincs értelme, viszont az, hogy gyakorlatilag "alig várja", hogy elárulja a Birodalmat elég sután lett megvalósítva, se a sztori, se a karakter nincs még annyira kibontva, hogy ez megtörténhessen.
    És itt jön az, hogy ennek a sztorinak kb. tényleg 8-10 órásnak kellett volna lennie, főleg azért mert elég hosszú időt ölel fel és a 4-5 óra alatt egyszerűen ezt nem lehet normálisan átadni.

    Szóval az, hogy most majd a "rosszak" oldalán megmutatják az SW univerzumot az kb. a kampány 20%-ára igaz. :DD

    És itt jön a másik, hogy bár örültem neki, a cameok (Luke, Lando, Leia, Kylo) leginkább azért vannak a játékban, hogy elvigyék azt a hátukon, mert Iden Versio abszolút nincs kibontva, tipikus #999 katona/commander. Hiába Janina (a színésznő) végig jól hozta amit kellett.

    Vannak nagyon jó ötletek a játékban, ahogy játszanak a karakterekkel és mindig más szemszögből látod a sztorit nem lenne rossz.
    Viszont vagy azért mert kevesen voltak rá/kevés pénzt kaptak, vagy nem tudom miért, de összességében csalódás. A végén a csókolózós jelenet/love story ending a két abszolút nem kompatibilis karakter között vitte a pálmát :))

    Gameplay szempontjából amúgy nem vagyok benne biztos, hogy ez 100%-ban Motive munka, a Battle of Jakku konkrétan olyan súlytalan finálénak játékmenet szempontjából mint amilyenek a Dice SP munkái szoktak lenni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák