Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    Ja, rendes viz... Ez volt a terv, most meg kell csinalni, en mar nem kuldom vissza, ami jatekokat futtattam tegnap baromi jol mentek, ha picit huzok rajta, akkor nagyon is elvezheto mind (GTA 5, SC, Witcher 3, Metro 2033) szoval a kartya teljesitmenye rendben van, 1-5 FPS kulonbsegek vannak a Ti a javara, ami mar fel volt huzva 1500/8000-re ami messze nem stock :) En lepodtem meg a legjobban, foleg a Shadow of Mordor alatt, 3.5Gb-ot hasznalt el olyan beallitason, ami Nv-n 5-ot kert... Sztem kurva jo kis kartya ez, leszamitva a hangjat :) Mindezt Win 7 alatt, allitolag Win 10 alatt meg jobban megindul, majd kiszedem belol az MS jelentgeto szarjait es akkor felrakom egy VM-re azt megnezem ugy is.

    Uh veszek majd meg egyet kesobb ha ugy alakul, a hangzavart most eltuntetem vizzel. :C

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák