Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncut07

    csendes tag

    válasz Volfram42 #38722 üzenetére

    Én úgy emlékszem Chris azt mondta a felszerelésre is lehet majd ingame biztosítást venni.Innentől meg az, hogy LTI-s a hajó vagy sem nem sokat számít.Max egy kis kényelmi előnybe kerül akinek ilyen hajója van, de amint lecseréli az sincs.
    Nagy volt a felhajtás az LTI miatt, hogy akik anno tudtak ilyen hajókat venni mekkora előnyben lesznek, és erre többször kitértek a devek -köztük Chris is-, hogy ez csak egy gesztus értékű "előny" amivel -többek között- az első támogatóknak megköszönik a támogatásukat.Sokan, úgy tűnik, GOD mode ( szerűséget ) láttak az LTI mögött, de erről szó sem volt.Magam is egy LTI-s Aurora birtokosa vagyok, és ha kész lesz a SC, plusz a SQ42, és 60-60 dollár lesz majd a kész játék, szerintem nagyon is örülni fogok, hogy mindezt 40 dodóért megkaptam - meg sok kis apróságot az évek során-, nem hogy panaszkodjak, hogy az LTI nem jelent óriási előnyt az újabb játékosokhoz képest.Eleve olyan előny amit pénzért megvehettél vagy megvehetsz a SC-ben, ellentétes az egész SC Chris által megálmodott szellemével.
    Ha jól értettem, maga a biztosítás (egy minimális összeg) is csak a beleélés támogatásáért kerül a játékba, és nem azért kell majd "turretes", meg "panel nézegetős" másodállást vállalnunk, hogy az Auroránk kötelezőjét kifizessük.
    Tehát, ahogy írtad te is, a kezdő hajót lecserélik az emberek, onnantól meg játékon belül veszi meg a biztosítást.Ha meg nagyobb hajója van az embernek, akkor meg lehet el lesz vele 2-3 évig is, és mellé vesz majd más feladatra való hajót.Így már van egy kis haszna az LTI-nek, de hát ha valaki több száz dollárral támogatta a játékot -amikor még semmi nem volt belőle- nem kell irigyelni tőle, hogy 3 havonta nem kell neki mondjuk 2000uec-t fizetnie.

Új hozzászólás Aktív témák