Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    válasz Malibutomi #37183 üzenetére

    Így én is voltam. Már fél órája kergettem egy Vanduul-t, de mindig éppen, hogy meglógott. Aztán meguntam megfogtam az egeret hátha könnyebb lesz. Nagyjából húsz másodperc alatt kibeleztem. Nem volt őszinte a mosolyom, mert nem tetszett, hogy ennyivel könnyebb.

    Az egyik CIG-es mondta, hogy szóba került, hogy a kijelölt célra tartson rá a gimbalos fegyver. Így nem lenne nagy különbség. Illetve volt róla szó, hogy lehet akár egy külön modulként is belerakni ilyen funkciót. Most azon vannak, hogy mindenképpen járjon valami büntetés érte. Szóval akkor ha jól sejtem nem az lenne az általános. Majd kiderül mit fundálnak ki.
    Én nem tartom ördögtől való gondolatnak a célra tartást, mivel ezt már most is megteszik a mai technikával felszerelt gépek. Illetve akár egy pici hátrány is lehet, ha gyorsan mást kell lőni, mert akkor ki kell jelölni és arra idő míg átáll. No persze, ha nem instant a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák