Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheClub

    csendes tag

    Ez nagyon durva! Ahogy kiszedtem a Creative Xtreme Audiot a gépemből az alaplapi AC 97-es megoldára támaszkodva, a Stalker egyszerűen megtáltosodott. Eddig állandóan szaggatott, 10 percet kellett várnom mire játszható lett féligmeddig.
    Most egyszerűen hasít. Ennyit erről a Creative termékről.. totálisan visszafogja a gépet egyes játékokban akár be van kapcsolva az EAX, akár nem.

    A Music és a többi változattal kapcsolatban csupán annyi a probléma, hogy egy csomó ember azokkal is szív inkompatibilitási problémák miatt. És nem csak nForce4 alaplapokkal. Elég végignyálazni a Creative fórumát. Vajon a Gamer változatban a BIOS is újabb revíziójú a Musichoz képest? Ugyanis az már tuti, hogy a Music nem működik az alaplapomban (Biostar NF4-UL-A9), ahogy egy netes beszámolóból olvasom a Creative fórumán . Ellenben ugye ez az Audio változat megy és ha jól tudom, ez a Gamer változattal egyidőben jött ki.

    Most nem merem a Gamer változatot megvenni, pontosan emiatt (pedig terveztem ). Ötlet?

    Üdv.: W.J.

Új hozzászólás Aktív témák