Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz RetepNyaraB #65983 üzenetére

    Én rohadt jól szórakoztam rajta. Eljutottam oda, hogy nem szabad görcsösen minőséget várni tőle, 100%-ig egyértelmű, hogy sem az írók, sem a rendező és utána a vágó sem értette, mit akarnak a többiek. Mondok egy példát: az írók szerintem felvázoltak egy relatív nagyobb falucskát, olyan Brí vagy Tóváros mintájára, ahol történnek a délvidéki történések, sok falusi, ellenük még több ork. Aztán jött a valóság, hogy nem volt idejük/kedvük/kompetenciájuk felépíteni egy nagyobb település díszletet, azt is tudjuk ugye, hogy extráik se voltak nagyon, a falusi népet is duplikálni kellett, szóval valszeg elég ember se volt rendesen feltölteni a helyet. Na most ebből az lett a sorozatban, hogy jó sokszor mutatták totálban a falucskát a pár házzal meg azt a néhány tucat embert, akik lakták, aztán jött most a rombolás és a néző csak néz, hogy miért nem találják meg egymást egy ilyen légypiszok méretű területen, miért kell egy egész részt felépíteni egy feleslegesnek tűnő vándorlásra.
    Szerintem ott tartunk, hogy értékelni kell a humorfaktorát, bár a készítők nem annak szánták szerintem, de többször nevettem ezen a sorozaton ebben a hét órában, mint az Agymenőkön egy évtized alatt.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák