Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Black Mirror

    Arra kellet rájönnöm, hogy itt az epizódok nem akkor tűnnek jónak mikor nézem, őket, hanem kell némi idő hogy leülepedjen, esetleg láss 1-2 szarságot a világban, amiből eszedbe jut egy rész, és belegondolsz, hogy ez már talán a kezdete lehet az olyan szintű elkorcsosulásnak mint amit a sorozatban bemutattak.

    S3E01 - Nagyon dúrva rész volt szerintem, pontosan bemutatta, mi történik, kisebb mértékben a facebookon. Rettenetes kép ez, és sokan valószínüleg észre sem veszik hogy ez nem jó. Nem egészséges a gyerekeid mindennapjait feltölteni, mert az hogy dobnak rá 2-300 likot, nem teszi őket sem szebbé sem okosabbá, de mégis a legtöbben ezt tolják. És a celebektől még elfogadható, mert nekik muszáj lebegniük a köztudat mocsarában, de az átlag embert mi készteti erre? Az meg hogy szinte senkinek sincs egy őszinte posztja sem már szinte szóra sem érdemes. Az ilyen irreális minden szuper posztoktról a Lego Movie főcímdala jut eszembe :))

    Amúgy meglepődtem mikor láttam hogy a 3. évad 6 részből áll, remélem a többi is odacsap majd.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák