Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tommie

    csendes tag

    A minap szembejött velem a Lets Edit 2 nevű program.
    Bár nincs az a pénz amiért a vegast elhagynám (tudjátok ha az ember gyakran szebesül az érzéssel, hogy ''hű wazzeg a vegas ezt is tudja csak te nem tudod kezelni'' akkor hajlamos örök hűséget fogadni) de felmerült bennem a gyanú, hogy vannak-e esetleg szerkesztő progik amik néhány apróságban jobbak, gyorsabbak.
    Tehát van olyan a jelenlévők közül aki találkozott már vele? Érdemes egyáltalán foglalkozni vele?

    A visszatérő problémám, hogy nem találok efekteket amiket használhatnék. Azt pl tudom, hogy van a sonynak egy 2 dvds hangefekt tárja de, hogy hogyan lehet hozzájutni azt nem, boltban kapni nem lehet netről meg nem rendelek.
    De ez a kissebbik gond a nagyobbik, hogy videoeffektjeim sincsenek. Pl a vegas manualban van egy leírás sávok használatáról ahol egy feliratot és egy lángoló hátteret pakolgat egymásra. Na ez a lágoló effekt nekem már jól jött volna párszol, de ugyanez igaz a hullámzó tengerről, vagy a szél lengette búzamezőkről... Persze ezek egy részét én is el tudom készíteni de csak kis részét.
    Tehát a hosszan és komplikálat feltett kérdésem röviden: tudtok elérhető videoeffekt tárat?

Új hozzászólás Aktív témák