Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz Tigi #8109 üzenetére

    Én meg most már azt mondom, hogy rohadjon meg az összes Sony!!!!!!!!!!!!!!!! :W

    1hete szenvedek egy TZ37-es feldriverezésével, win7 alatt természetesen ha összeszarom magam sem mennek az FN gombok (kivéve hangerőállitás). Most visszatettem a Vistát, mert gyárilag azzal adták, legmerészebb rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy ennek a driverezése sem megy.

    Eleve mi az, hogy driverek menüpont alatt egy csomó dolognak csak update-je van, eredeti alkalmazás nincs!!!!!??? Amikor meg tenném fel, természetesen hiányolja az eredeti szoftvert amit update-elni kéne, de az NINCS! MI EZ???? :W

    Nem egy, nem kettő notit drivereztem fel életemben, sokkal meg is izzadtam, de ilyen egy rohadt szemét támogatással sose találkoztam még mint a Sony-nál. Szégyen, szemét egy szar. Mégis hogy gondolják ezt? Egyszerűen nem lehet feldriverezni. Már ott tartok, hogy feladok egy hirdetést, 5eFt-ot adok a feldriverezésért. Vagy inkább eladom ezt a szart. Rég nem csalódtam ekkorát semmiben. Legjobb cuccok a Sony-k és egy ilyen dologgal kergetik az őrületbe az embert és felejtetik vele el egy életre a márkát :(((

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák