Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz hunaqua #36841 üzenetére

    :( Komolyan kezdem azt hinni, hogy egyáltalán nem figyelmesen olvasol, vagy nem érdekel, amit írok neked...

    Pedig teljesen világosan leírtam az előző hozzászólásomban, hogy a miért akció, az akció, és hogy az alapár változott.

    Nézd, én év eleje óta minden héten, szinte napi rendszerességgel néztem az árak alakulását a komolyabb prémium tévék (összes OLED, LG, SONY, Panasonic) és még egy-két tucatnyi más modell vonatkozásában, még bőven a DX7xx, 8xx, 9xx Pana modellekkel együtt (mert akkor még azokat lehetett kapni).

    A Panasonic 65EX780 alapára november 12-én még 642.000 forint volt a Media Markt-nál. Akkor csökkent a jelenlegi ~570.000 forintra. (És az összes többi méret is hasonló, permanens leárazásban részesült.)

    Igen a Black Friday előtti "Kuponos" akcióban közel ~500.000 forint volt az akciós ára. Az tehát nem a "rendes" ára a tévének, hanem igenis akciós ár. (Attól, hogy Te éppen a BF előtt pár nappal kezdted csak nézegetni az árakat...)
    A Black Friday alatt viszont éppen nem volt akciós. Mi ebben a probléma? Nyilatkozta azt a MM, hogy a "Black Friday" alatt az összes terméke akciós lesz? Nem.

    És igen, szinte minden hétvégén vannak akciók, a Panasonic viszont valamiért- nem először mondom - sokkal ritkábban kerül akciózásra, mint a konkurens márkák.

    De ha egyszer alig ~1,5 hete még 642.000 forintba került ez a tévé, majd a Black Friday alatt már több mint 70.000 forinttal olcsóbb, akkor hol is van az a "Black Friday miatti/idejére szóló felárazás", amiről a kezdetek óta beszélsz ebben a témában?

    Tessék már olvasni, érteni, és gondolkodni, kérem szépen!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák