Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz air #27343 üzenetére

    "még megy az élő adás rögzítése de én az elejéről nézem."
    És ezt hogyan lehet?
    Manuálisan indítod a felvételt bekapcsolt készüléken, vagy műsorújságból, időzítetten kikapcsolt készüléken, és bekapcsolás után tudod indítani a felvétel alatt álló műsor lejátszását?

    Egyszerűen, mindegy, hogy előre programozott felvétel vagy most indítottad, csak a csatornaváltás tilos, minden más engedélyezett, Home menü majd Video és rámész az épp rögzítés alatt álló anyagra, onnantól kezdve azt csinálsz vele amit akarsz, elejéről kezdi, de beletekerhetsz, megállíthatod, stb.

    Én a Supporttól semmi ilyesmit nem kérdezek, mert ott nem értenek hozzá, vagy csak minimálisan, tisztelet a kivételnek.

    "Értesítjük, hogy a készüléken nem lehet egyidejűleg felvételt készíteni és a rögzítés alatt álló felvételt visszanézni.
    A rögzített felvételek visszajátszására csak a felvételkészítés befejezését követően van lehetőség."

    Hülyeség, bármikor vissza tudom nézni, most is kipróbáltam, hogy nehogy hülyeséget írjak.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák