Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P.H.

    senior tag

    válasz concret_hp #3765 üzenetére

    Annak, amelyik az Einstein@Home-ot csinálja, lásd pl. [link]. Ők azok: [link]

    akosf: Egyáltalán nem RAC felől közelítem meg a dolgot. Tudtam, hogy ez a válasz a kérdésemre, logikusan nem lehet kölün saját és outsider kliens (pedig volt már olyan eredményem, ami mellett a másik kettő workunit-adatok alapján 4.18 és 4.20-as klienssel született, az enyém természetesen invalid lett), mégis azért tettem fel, mert elgondolkodtam, hogy hogy is áll most az S5R2. Kapkodósan született meg, és nem is teljesít egyelőre jól. Korábban levezetted, hogy a saját gépbázis mellett jelenleg (még talán fejlesztési szakaszban) nem elemi érdekük, hogy minél többen a project mellett maradjanak,
    Viszont az, hogy ekkora 'baki' lehetséges, az érdekes. Ha tudták, hogy az Intel-kód nem AMD-barát (miért is lenne az), ami a saját gépállományuk teljesítményét is erőteljesen visszaveti (ha hihető a 35%), akkor úgy érzem, nem is olyan fontos jelenleg, hogy eredmények szülessenek. Ha pedig nem tudták, hogy milyen jellegű külső kódbázisra építkeznek, az elég nagy tervezési/programozói hiba.

    [Szerkesztve]

    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

Új hozzászólás Aktív témák