Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz HellGreg #2324 üzenetére

    Sajnos senkinek nem tudok segíteni leszokni, csak gratulálni, biztatni már annak is aki csak megpróbálja letenni a cigit. Én örökké bánom azt amit a cigire költöttem anno. Két daganatot túléltem eddig és nem, nem tüdő. De azt amit a kórházakban ma is beteg és ápoló füstöl, kamerázni kellene. Igen, napközben kint, hajnalban a kávéfőzés után meg bent az épületben. Én is az a kategória vagyok akinek kell a pótcselekvés így választottam az E-párásítót. 2013 április óta csak ezt. Nem tiltott a cigitől senki, csak a hosszú kezelés alatt nem tudom a sós vízen kívül mit adtak még de nem kívántam a nikotint. Hazajöttem, gyönyörű áprilisi meleg, kivánszorogtam a teraszra levegőzni és akkor mint a villám belém hasított, hol egy szál cigi!. Akkor kértem telefonos segítséget családtagtól, hogy azonnal hozzon E-cigit. Egy óra múlva tudtam nem fogok soha többé dohányozni. Az tudatosult akkor, hogy a rágyújtás ami jól esne és nem a nikotinéhség. Tudom, nem egyszerű letenni, hiszen függőséget kell elnyomni az agyunk meg diktál közben. Nekem lett más és azóta kerülöm még a a füstölős embereket is. 53 évesen azt vallom, lehetsz erős és a legjobb mindenben kb. 40-50 éves korodig. Aztán a szervezet visszakövetel mindent de mindent. Kihasználtuk, ki így ki úgy a cigi is besegít ebben. Mindenki tisztában van vele, hogy rohadt sok mérget eszünk, iszunk, szívunk. Azzal már nem amit fentebb írtam. Hogy én miért, mitől lettem beteg, arra választ ne keressek mondták, túl kell élni. Természetesen senki de senki ne gondolja, hogy az elektromos az a nikotin helyett van, nem az tudom, ez nem ad ugyanolyan érzést. Ez nekem teljesen más, a pára maradt ami hasonlít a cigire. De nekem így q...va jó. Sajnálom, hogy a kis kínai nem találta föl hamarabb. A szívott cigi 1995-ben 900 fölött volt. A képen beírt adatok alapja, 600Huf.-al számoltattam és csak napi 20 szálat.

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák