Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elmebeteg

    újonc

    Ja, közben rájöttem a kutya dologra, inkább nem foglalkozom velük.
    Csiga annyira nem mozgat, az előző játékban sem használtam csak kb 20-at. Atomreaktorral semmilyen szinten nem foglalkoztam, már az elején láttam, hogy több vele a macera, mint a haszon. Eljutottam úgy a nyolcadik szintig (ami ugye még zárt az alapban), hogy az össz teljesítmény 3000MW volt, de csúcsban sem használtam többet 1800MW-nál. Főleg üzemanyag generátorokat építettem, a felesleges pakura miatt. Három gejzírt is üzemeltettem.
    Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem lehet még mindig használni a FIF ércet, a bordó köveket, és zöld gömböket? Kénből csak a robbantó egységeket készítettem, egy bányát telepítettem, de le is állítottam, mert nem kellett.
    Azt nem néztem, hogy a durván túltermelődő alumínium oxid és pakura kérdésen változtattak e? A merevlemezeknél is rengeteg a felesleges és használhatatlan alternatíva. Én kábé tizet találtam jónak, a többi kuka. Inkább valami rejtett feladatos, információ gyűjtögetős, titkos hely keresgélős adatvadászatra cserélném a kilencven százalékát. Ráadásul vannak roncsok, amiket nem lehet kinyitni, ha jól néztem még bétában sem, és sokban egyforma alternatívák vannak. Látszik, hogy sok helyen inkább a gyógyszer gurult el, mint a fantázia működött volna. Ettől függetlenül nagyon jó és kreatív játék, várom a folytatást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák