Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz katt777 #29517 üzenetére

    10-ből 8 alap kingstone hyperx ramot lehet szépen húzni a megadottnál alacsonyabb feszen. Akkor ha jól értem ha offsettel 4,5-ön hajtom a procit akkor finomhangolok, ha fix feszen akkor túlhajtom? Ezeket poénnak szánod ugye? Ki panaszkodott? Semmi konkrétumot nem tudsz mondani csak szidod az MSI-t. Erre reagáltam, hogy nem kéne. Én csak annyit jegyeztem meg egy 50k-s lapban lehessen már VTT-t állítani. Az offset feszültség állítást nem tartom előnynek. Sokszor kerül olyan állapotba a proci, hogy túl alacsony feszt kap az órajelhez. Általánosságban fix fesszel nagyobb tuning érhető el, és kevesebb feszt kér a proci az idle fesz miatt. Ha ezt nem bírod felfogni olvasgass még utána.

    Gondolom még egy olyan proci nem járt nálad, ami rossz példány volt tuning szempontjából és offsettel szinte lehetetlen volt belőne, mert sokkal több feszültséget kért, és egy ivynél pl ez azt eredményezi hogy nem tudod terhelve hűteni. Próbáld egyszer ki és mindjárt megváltozik a véleményed az offsetről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák