Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz Melorin #144154 üzenetére

    Respect. :CHát passz.
    Érted... Mint ~10 éve. Vettél.egy csoda tv-t, manual behangoltad, csoda h volt vmi színes menüje. Azt annyi.
    Megveszed heroin áron, csoda "okos" tv, meg smárt. Azt lófing a gatyába. Se nem okos, se nem smart, se semmi. Túlcsicsázott, agyon hype-olt, minden de nem okos csak egy tv... Egy 8k ft-os 10-en éves lark freeme noname tablet eskü többet tud, mint ez az anno 250-ért! Vett okos tv...
    Szép, meg a legszebb képe van szerintem csak a samsung tvknek, meg monitorban is, számomra csakis samsung (c49hg90), de az, amit szerettem volna pluszt, plusz tudás, az felejtős. Ezen nagyot csalódtam.
    Meg a kolega által írt válasz, hogy ~2 év után "kukáznak" minden tv-t, s már nem támogatják. Hat mi ez már? Mi az, h nem jön rá több frissítés. Nem lehet böngészőjét se frissíteni, semmi. App-ok 0. Nincs benne semmi használható. Hiába android. 250k-ért. Nem, nem telepíthetsz rá semmit. (Volt vmi file manager, pendrive-ról telepíteni, azzal is lehetett "okoskodni", hogy beraksz ide-oda ezt azt, s nincs yt reklám, nekem az se ment, sehogy se látta, h telepítsem). Csak az app listából. Ami 0. Hbo, netflix, yt. Azt kifújt.
    Ezt majd okosabbak megmondják, miért nincs neked App menüd, vagy hogy hogy lehet előcsalni.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák