Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duran

    tag

    válasz Pug #137645 üzenetére

    Véleményem szerint az új termék vásárlásnak pont az az előnye, hogy biztos lehetsz benne, hogy hibátlan berendezést kapsz a pénzedért. Azt belemosni ebbe a témába, hogy ez csak a drágább szériák esetében várható el, szerintem teljesen nonszensz. A tv paraméterei teljesen megfelelőek a számomra. Elégedett vagyok mind a színeivel, a mozgásnegjelenítésével, mind a hangjával, a csatlakozási lehetőségekkel és a smart felület sebességével is. A randa sárga folttal van a bajom a jobb felső negyedben. Én tudom, hogy van jobb, mindig van jobb, de az elég érdekes válasz lenne bárki szájából, ha vennél mondjuk 700.000 forintért egy OLED tv-t és hibás lenne, hogy hát igen, legközelebb vegyél drágábbat, az majd nem lesz ilyen silány. Mert van tv készülék húsz gurigáért is.

    Ezzel a nekifutással vegyél használtat és spórold meg azt a felárat amit az új készülékért kifizetsz, mert ha rossz, akkor majd széttárt karokkal áll mindenki "mit vártál, meleg hógolyót?" hozzáállását hangoztatva. :(

    A probléma tényleg nem elbagatelizálható, nem az a szimpla backlight bleeding ez, sajnos tegnap felfedeztem, hogy bizonyos színárnyalatok esetében is torz, sárgás nyom van a képben.
    Tisztában vagyok vele, hogy baromi nehéz egy ekkora sík lap esetében a tűréseken belül maradva gyártani, összeszerelni és tényleg nem problémáznék ha a sarkokban lenne a megszokott bleeding, de efelett sajnos nem tudok elsiklani, borzalmasan zavar.

    Mondjon bárki bármit, szerintem ez így nincs rendben. Ma elindult a garanciális ügyintézés huzavonája, ha nem sikerül a dolog, elállok a vásárlástól, meg azt hiszem a Samsung tv-ktől is teljes egészében. Meglátjuk mi lesz.

    Köszönöm a hozzászólásaitokat és szép napot! :)

    Töredezettségmentesíteni azért kell, mert a lemezen a forgás szétdobja az adatokat

Új hozzászólás Aktív témák