Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keléla

    csendes tag

    válasz Maxximus #4575 üzenetére

    Limonade Joe, igen sajnos túlságosan is alapos voltam, úgyhogy mindent kivágtam :(

    Lasarus (most, hogy átállítottam ActiveSync helyett a My Storage háttértárat) amikor csatlakoztatom a számítógépet az omniához, akkor cserélhető lemezként jelenik meg G meghajtó gyanánt, illetve egy mobiltelcsi képe mobileszköz néven. Ha a cserélhető lemezre kattintok, akkor látok egy DCIM és egy WMDRM mappát, plusz egy-két jegyzetet pucéran. My Storage és a többi my... pedig sehol, az átállítás óta. No ezt nem igazán értem.
    Viszont a mozgásérzékelő az itthoni állandó félhomály és az érzékenységi beállítás miatt vacakolhatott. Így már műxik.

    Erdoke, köszi, mostmár amint lesz egy lélegzetvételnyi időm, mindenképpen bele fogok buzulni az ajánlott oldalba. Hátha még itt közös erővel kiokosítotok a végén. Ráadásul úgy nézem van még remény, mert szerencsére azért középhaladó szintű windows felhasználó vagyok ;)

    Maxximus, előre is nagyon köszönöm a szolidáris hozzáállásodat a problémámhoz :R , úgyhogy nagyon várom a kiollózott cuccost, bár az még nem garancia, hogy alkalmazni is fogom tudni az okosságokat, kivéve, ha olyan szépen lépésről lépésre van felvezetve, hogy egy amatőrpdabúvár is megértse.

    Egyébként nagyon kedvesek és türelmesek vagytok hozzám, igazán hálás vagyok!

    Inkább mágus vagyok, mint technokrata, de haladó szellemiséggel :-)

Új hozzászólás Aktív témák