Hirdetés

Aktív témák

  • Kakumix

    senior tag

    válasz zippofcy #15986 üzenetére

    1. flash - kikapcsolom még pc-n is
    2. nem használom
    3. továbbra sem jó
    +amik számítanak nekem:
    4. sokkal gyorsabban csatlakozik wifi-re
    5. kijelölés a beviteli mezőkben nem csak találomra (x-edikre) működik, hanem használható a fejlesztésnek köszönhetően
    6.jobbra is lehet forgatni a képernyőt (még a fejjel lefelét megoldhatnák és akár normális dokkolót is lehetne csinálni a telefonhoz :) )
    7. valóban sztereó a rádió (bár ezt egy korábbi hozzászólásomban cáfoltam)
    8. képernyőmentés készítése, külső alkalmazás nélkül
    9. autorotate kapcsoló az értesítési sávban
    10. adatforgalom könnyen ki- és bekapcsolható a bekapcsoló gomb hosszan nyomásával feljövő menüben

    Azok közül amiket negatívumként írtál egyiket sem tapasztalom. Illetve lassú scroll csak akkor van, ha flash van az oldalon és a flash lejátszás be is van kapcsolva. Mondjuk én nem is igazán próbálkoztam a kies-sel történő frissítéssel, mert a kies nem azért van :) Így, én rögtön Sztupy 3.0-ás ROM-ját tettem fel a ULK 0.3-mal. Üzemidőre a tegnapi napomat tudom pédaként írni: több mint 5 órát (12 rész Two and a half men-t + 1 film nagy részét) néztem meg rajta - ezeket előtte wifi-n másoltam fel, pár fényképet és 5 perc videót csináltam vele, neteztem WI-FI-n, volt még egy 6perces hívásom, 10db sms, 1,5 óra rádió, fél óra gps (ez utóbbi kettő egyszerre és a rádió ki volt hangosítva, mert az autóban lévő nem működik :) ) és ezek után este mikor töltőre került még 3x% volt benne.

    szerk: Látom tariattila megelőzött egy kicsit :)

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Aktív témák