Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    Nekem is jött a héten egy SD/USB adapter. Ebayről vettem, pár hét alatt ért ide Hong-Kongból, nem volt túl drága. Pendrive-ot felismeri (csak kell egy fájlböngésző, ami látja is, pl. root explorer, total commander; sajnos a kedvencem, az es file explorer nem látja az USB eszközt), egér hibátlanul működik, USB-s billentyűzet szintén megy, csak a kiosztás qwertz helyett qwerty, ezzel nyilván el lehetne mókolni. 2,5-es mobil HDD-hez kevés a táp, az külső adapterrel ment csak. Más USB-s eszközt még nem próbáltam, telefont, kártyaolvasót, egér-billentyűzet kombót még azért rá fogok dugni. Az SD és az USB között egy, az adapter oldalán lévő kapcsolóval kell váltani, ez kicsit gagyi. SD kártyát még nem próbáltam, gondolom, működik.

Új hozzászólás Aktív témák