Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kecsetihunor

    aktív tag

    Most van egy kis idő, így megosztanék veletek egy érdekességet.

    Sokan figyelik az akkuidőt. Teljesen tudott dolog, hogy mi befolyásolja (azaz hogyan használod, mennyit, stb), ezáltal egyik adat sem releváns az én szememben.

    Nézzünk egy példát.

    Feltöltöttem a telefonon 95%-ra, mivel indulnom kellett.

    Utaztam, így videót néztem.

    Rendben. Aztaaa, ez tényleg jó.
    Jelen pillanatban is, és akkor is VK 6.2, 4.1.2-es ROM-ja volt fent a telefonomon.

    Megjegyezném, hogy estére emlékeim szerint lemerült a telefon és nem értem el a 3 órás akkuidőt, tehát én ezzel nem vagyok megelégedve.
    Emlékeim szerint (és tapasztalatom) sokkal jobb akksi időket produkáltak a régebbi ROM-ok, valamiért az az érzésem, hogy alkottunk egy nagyon jót, és akkor azon javítunk, de közben rontottunk rajta.

    Egyre többször gondolok arra, hogy az akkumulátorom is gyengülhetett, mert hát több, mint 1 éves már jócskán.

    Ma reggel húztam le a telefont a töltőről, általános használat (azt jelenti, hogy folyamatos 3G/H/H+, sync, miegymás - különben minek ez a telefon?), 67%-on vagyok, és 48 perc kijelző. Ez kb közel 2 órát érhet el max, ha nem ragad be semmi. Ez kevés szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

Új hozzászólás Aktív témák