Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz shield #33268 üzenetére

    jó volt, nekem (is) tetszett amikor lett hozzá magyarítás. konkrétan a story( :) ) már nem nagyon rémlik, de talán ha visszakeresel, talán SaGa írt róla, amikor csinálta a magyarítást.

    (#33270) dodopek: standalone, annyira hogy *.db fájlok vannak, gamedata mappa csak akkor lesz, ha magyarítod.

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #33268 üzenetére

    At tudnad lokni valahova a Chernobyl Chronicles 2ik reszet, marmint a szoveget ? az elso resz megvan, aztan majd feldobom valahova neked, jo lenne leforditsam a Pripyat Eromu szovegeket is.

  • SaGa59

    őstag

    válasz shield #33268 üzenetére

    A Priboys story valójában Priboy's story. Egy Priboj nevű katonatisztet vezetve kell utánajárni Sztrelok legendájának. Gyakorlatilag az alapjátékok pályáin kell mindenféle érdekes feladatokat elvégezni, többnyire dokumentumokat gyüjtögetni, de a letöbbre csak utalások vannak, nem konkrét helymeghatározások. Szóal gondolkodni is kell és nem árt elég jól érteni az angolt, mert az információk nélkül némelnyiket lehettlen megtalálni. Magyar verzióról nem tudok., bár lehet, hog létezik, de ahhoz nelem nem ok közöm van. Angolul jött ki eredetileg.
    Az alapjáték verziójára érzékeny, létezik az 1.0004-hez és az 1.0005-höz való is, a megfelelőt kell felakni, különben gond lesz vele.

    Annakidején, még az UHFS-en (a legelső lépéseknél még én is ott voltam, fordítgattam a scriptek orosz "magyarázatait", hogy melyik érték mit is akar jelenteni) összeszedett ötletek alapján két korai mod készült, részben vagy egészében magyar fejlesztőkkel, mindkettő a Csernobil Árnyai alapján. Az egyik a Priboy Story, a másik az Oblivion Lost. Mármint az első Oblivion Lost, mert abból azóta több változat is született, de azokhoz azt hiszem az eredeti jészítőknek nem sok köze van. Mindkettőt főleg Dezodor vitte, az Oblivion Lost másik fő embere emlékeim szerint egy Kanyhalos nevű srác volt, akinek a film sztalkere volt az avatárja a fórumon.
    Az Oblivion Lost nem sokat változtatott a történeten, de több, az alapjátékból kihagyott, ám az adatfájlokban szereplő objektumot visszatettek, a Priboy's story egy másik történet. Tulajdonképpen akár a CoP előfutárának is tekinthető, mert az alapötlet azonos, egy katonatiszt nyomoz az események után és egyre inkább nem ért semmit...

    Én addig követtem az eseményeket, míg el nem indult a fórumon a "klikkesedés" és a parttalan, értelmetlen csatározások a modderek között.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák