Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J_Joc

    újonc

    válasz phoenix1989 #17142 üzenetére

    Silent77 köszi a kupon kódot, rendeltünk is kollégákkal összesen 3at ma délelőtt.
    Nem lett végül 55e Ft sem az összeg.
    Nekünk otthon több xiaomi cucc van, majdnem egy éve nézegetek porszívókat, mikor találok egy jó vételt. Sajnos az ár/tudás keresztmetszetben nem leltem olyanra amire késztetést éreztem volna lecsapni. Tehát szívem szerint a márkából válaszottam volna, de erre a 360 S7-re ennyi pénzért most úgy gondolom érdemes volt rápróbálni.

    Phoenix1989 én végül e miatt döntöttem a 360 mellett, hátha segít neked is:
    Emeletes házunk van, több szőnyeggel. Csak a drágább xiaomi tudta volna azt a funkciót, hogy a szintek közt ne mindig újra térképezéssel kezdje, ami fölösleges többlet idő minden alkalommal. (Talán a Viomi SE kap majd olyan FW-t EU-ba is ami tud több térképet.)
    Illetve, azt a számomra alapnak tűnő funkciót, hogy ne mossa fel a szőnyeget (No-mop zone).

    Ennek a gépnek a hátránya egy jobb Xiaomi/Viomi géppel szemben, hogy "csepegteti" a vizet a mop-ra. Tehát nem fog alaposabban, biztonságosabban felmosni mint egy régebbi S6. Lehet idővel a vízkő miatt maga alá is csurgat majd, tócsát hagy. Félő lehet, hogy feláztatja a parkettát. Számomre ez annyit jelent, hogy mikor otthon vagyok és rá tudok nézni, akkor tudok vele egy kicsit frissíteni a padlón, max a kutya lábnyomát eltünteni. De nem a sarat, kiborult akármit felmosni vele. Ezt kell szerintem mérlegelni a megvételnél.

Új hozzászólás Aktív témák