Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz joecontra #508 üzenetére

    Én is tudok forrasztani, nem azért kérdeztem, mert analfabéta vagyok a témához. :DD Csak most épp jó lett volna egy kis időt megspórolni ezzel, azért is örültem neki, hogy megtaláltam ezt a kábelt. Mondjuk az a 640×480-as felbontás számomra is kapásból gyanús volt, de gondoltam, hátha mégis működik, csak egy kicsit gagyi felbontással. Na, hát kiderült, hogy mégis nekem kell vele szívózni. :P
    Ha mégis elakadok, fater ezer százalék, hogy megoldja, igencsak ért az ilyesmihez is (egyfajta ezermester :D), ha mégis valami nem tiszta, akkor jövök kérdésekkel ide. :K

    Egy harmadik TV-ről lenne szó, amire ki kéne rakni a képet, volt is ilyen termékről hirdetés itt Hardveraprón: SONY FD Trinitron KV-29FX66K (hivatalos oldalon pont ez a modell nincs fent), és itt ezt írja:
    "Bemenetek hátul:
    - 3 db SCART (video/S-video/RGB)"

    Eszerint tehát támogatja. :K
    Az én Daewoo DMQ-2141 TV-m egy nagyon régi öreg ronda csotrogány, annál sanszos, hogy nincs ilyen támogatás, de egyelőre nem is találtam erről infót... :F

    Mindenképp megpróbálom a cikked alapján (köszi, hogy megírtad!), és jelzek, mi a helyzet!

    Ja igen, és még egy gyorskérdés:
    lehet kapni D-Sub - S-Video összekötő kábelt is, mint amilyen itt látható (ld. 1. termék): [link]
    De itt írja is, hogy hardveres támogatás szükséges hozzá, tehát a videókártya D-Sub kimenetére ki kell, hogy vezessék a megfelelő S-Video jeleket, hogy az működjön, tehát ha nincs bekötve az adott tű, akkor hiába próbáljuk ezt a kábelt, nem fog működni.
    Na, hát én erről keresgéltem a videókártyám honlapján, egyelőre nem találtam semmiféle információt, hogy vajon ez a feltétel fennáll-e.
    Hol lehet vajon akkor erről infót találni, ha nem a hivatalos oldalon? (pl. ATI HD 4250-hez kerestem infót)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák