Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iszoke

    senior tag

    válasz laposonly11 #96 üzenetére

    Szerintem a popcornos doboz a kezedben elég magyarázat arra, miért olvastad végig. :DD A sorozat amúgy az 5. rész után már láthatóan elkezdett gyengülni (bár ez vitatható, van akinek már az sem tetszett), az utána érkezők pedig jobb lett volna ha sosem készülnek el. A Village, illetve a körülötte lévő hype is több okból zavar ennyire. Egyrészt nagyon látszik miszerint szinte ollóval vagdosták össze a játék főbb részeit és még szarul is csinálták. Erre jön még mint hab a tortán azok hordája, akik szerint le kéne borulnom a nagysága előtt pusztán azért, mert Resident Evil címke van rajta (amit meg se érdemel, mivel lényegében csak spinoff, nem a fősorozat része szerintem).
    A 4. rész annyiban érdekes számomra, hogy a 2. és 3. résszel ellentétben ott még láttam az eredeti változatot, és a remakek után nem igazán tetszett se a kezelése, se a grafikája. Ezért aztán örül annak, hogy ez is kapott egyet, bár még nem volt alkalmam megvenni.

    Ami meg a Metal Geart illeti, ha azt vesszük, hogy a szovjetek a hidegháborúban mi mindent akartak atomenergiával hajtani szerintem meglepődnél. És hogy miért óriásrobot, nos, ez az ottaniak mecha fetisizmusa miatt van, elég ha a Gundam sorozatot veszed példának.

Új hozzászólás Aktív témák