Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    Komolyan mondom, vicces ahogy ezeken a komolytalan sztorikon össze tudtatok kapni. Az is beteg, hogy én meg végigolvastam a hozzászólásaitokat. :))
    A lényeg hogy a Capcom élvezetes játékokat tudd készíteni, az meg hogy a sztori japán humor, nyugati világba ágyazva, inkább csak hab a tortán. Persze furcsán néz ki egy teljesen komoly Re, pl. 1,2,3,7 mellé egy ilyen Village, ami inkább "romantikus" ingyen turizmus szép kastélybanos, vámpíros, farkasemberes "film", erdélyi valósághű faluval(emlékeztett a magyar vidékre is), és last of us ból lopott gombás fertőzéssel, ettől függetlenül ez is egy klassz, élvezetes rész(lehet hogy pont ezért, hogy sok minden van egyben és jéééé, tényleg finom a málnás torta, kacsasülttel, Colás tejjel, nyakon öntve), ami megéri a pénzét. Számomra pl. az Ubisoft a 8-ik Far Cry jával, meg a 25-ik Assasins creedjével, vagy az Activision a 890-ik Call of Duty val, unalmasssá és teljesen hiteltelenné váltak, mert egy az egyben ugyanazt gyártják le futószalagon, csak a háttér változik, de a játékmenethez semmit sem adtak hozzá 10-20 éve. A Capcomban viszont nem csalódtam, ugyan pl. a Monster Hunterrel nem játszottam, de pl. a Dragons Dogma, szerintem, meg sokak szerint is, az évszázad legjobb akció rpg-je és most jön a második rész, ami már a RE enginre támaszkodva, brutálisan fog kinézni. :C És még nem beszéltünk pl. a Konamiról meg a Metal Gearjeiről, és annak hidegháborús össze-vissza valósághoz, furcsán köthető történetéről, ami aztán teljesen képes összezavarni az ember agysejtjeit, ha valaki komolyan veszi, miszerint a hidegbárorúban, nukleáris óriásrobotokat(Metal Geareket) gyártott le valaki... :Y

    Ui.: A RE 6 tényleg sz*r lett, nekem sem tetszett a mész, lősz, mész, lősz, 100% akció megoldás, csak a mercenaries módot élveztem. :((

    [ Szerkesztve ]

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák