Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pist@bácsi

    őstag

    válasz Lorell71 #5577 üzenetére

    Pontosabban? Mert ilyen jellegű hibát én nem tapasztaltam.
    Ha 20 dolcsiért vetted a supply-t, akkor alul írja, hogy hamarosan érkezik, addig áll a termelés. Ha nem ez van akkor passz.
    Bug az van bőven. Leszállítás után a visszatöltő képernyőnél megállt, csak a forgótárat tekerte a jobb alsó sarokban. 10 perc után meguntam és kiléptem. A 100 készáru odalett, -500$ és -2000exp, meg az előállításba beleölt pár óra.
    Ehhez képest már semmiség, amikor BH célba éréskor disconnect, az "csak" egy negyed óra bukta.
    Én nem fűznék nagy reményeket a javításokhoz. Nemrég is volt egy, de nem ezeket javította.

    [ Szerkesztve ]

  • Plata

    félisten

    válasz Lorell71 #5577 üzenetére

    Tegnap nekem is volt pár bug.
    Volt jó is rossz is.
    Rossz,hogy moonshine shack nem sokkal azután hogy felmenetem kiírta hogy kész a pia,elmentem oda erre a shack üres,a spéci piának semmi nyoma,mondtam pár szép szót újra indítottam,spéci piával.
    Később vadászat közben megint kiírta hogy kész a pia,elmentem erre kb 70%-ban volt kész.
    Mikor felmentem a táborom a szokásos hely helyett egy nagyon szar helyen volt,ahol csak krokodilok meg vaddisznó volt.A táborom az este folyamán kétszer eltűnt.
    Jó bug is volt.
    Napi küldi hogy két resupply küldit csináljak a táborban.
    Nem akartam vele foglalkozni,mert unom már a hülye supply küldiket.
    Le hívtam a szekeremet hogy vadásszak a táborba,felültem szekérre elindultam,erre kiírta hogy 1 suply küldi kész,lestem hogy mi van,aztán mentem tovább lőttem két vaddisznót is felültem szekérre elindultam erre kiírta hogy második supply küldi is kész és kaptam 0.5 aranyat napi küldi teljesítéséért.
    Jah és sztori küldit is toltam,amiért moonshine xp-t kaptam.

    [ Szerkesztve ]

  • Plata

    félisten

    válasz Lorell71 #5586 üzenetére

    Azt hiszem nekem kicsit sok lett az RDR-ből.
    Táborom tele lett és elindítom eladást,jön ugye hülye Crisp videója majd töltés,és töltés aztán még töltés és kidob a játék.
    Oda a cucc,enyhén szólva szarul esett,de kész van moonshine is,jó akkor azt eladom,bemegyek a moonshine shackba,vagyis csak be mennék,nem tesz be a házba a karim kint marad és a játékot újra kell indítani mert semmi sem működik,még fegyvert sem tudok választani,csak mászkálni üres térképen.
    Vissza jövök,most be enged az a rohadt ház,de üres.
    Hát elmennek ám a jó,szóval oda.
    Jah és közben a játékban meg NPC nélkül járkálnak a szekerek.Vagy egy helyben állva mennek.

Új hozzászólás Aktív témák